Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na" ala admina" Jagla i Endoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wzór skargi: Data i godzina: 21:35

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Jagla i Endoc

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:Wszedłem na specta żeby się upewnić że gracz gra odpalony. I odrazu zostalem wywalony z serwa trzy razy, jak ponownie wszedlłem dostałem ban 5 min . Po upływie 5 min znowu znalazłem sie na serwie i pisałem żeby mi powiedział admin gdzie w regulaminie jest napisane że nie moge zobaczyć gracza jak gra , i zaraz dostalem kolejne 5 min od drugiego admina.A szczególnie że na specta poszedłem na chwilę!

 

Ogarnijcie tych "ala adminów" oni nie sa bogami, niech się każdy z nich zajmie odpaleńcami a nie kimś kto wejdzie na specta na chwile!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego nie dostałeś bana odrazu. Zostałeś wyrzucany 3 razy, w regulaminie nie jest napisane ze gracz nie może wchodzić na spekta. Napisałem ci że jak chcesz zobaczyć sobie czy ktos jest odpalony to napisz na u@. Dostałeś bana bo nic takiego nie pisałeś. Teraz każdy taki będzie wyrzucany ponieważ już było kilka takich akcji że ludzie siedzieli na spekcie a pozniej były podania o admina. Według mnie skarga bezpodstawna.  A za tekts czy mnie pojebało to powinieneś dostać bana na dłużej 2exmqkh.jpg Jeśli góra stwierdzi że to podchodzi pod obraze to proszę o zbanowanie gracza

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...