Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: be.

 

Wiek: 16

 

Doswiadczenie (w byciu adminem) : adminem mysle ,ze jetem dobry , admina mialem juz na paru serwerowniach :) np , lajtownicy, house frag , itd :D

 

Znajomosc AMXX (w skali 1-10) : 7,5

 

Staz w Cs-ie: lacznie to z 7-8 lat na ns gralem z 4 lata i teraz 4 lata steam:D

 

Steam / Non Steam : Steam

 

Dlaczego Ty :  Gram czesto na tej serwerowni a zwlaszcza na dd2 dm i nie da sie pograc w spokoju ,, zawsze jest jakis haxior :DD chcialbym pomoc w lapaniu cziterow i dalszemu rozwojowi serwerowni :D

 

Czas jaki dziennie poswiecasz Cs-ie : sa to nieraz cale dni , nie raz 5 h , a nie raz z 2 ale tak siedzie na csie po 6-7 h dziennie :DD

 

Kontakt : Steam,ts

 

 

 

 

 

link do GameTracke`a :http://www.gametracker.com/player/Be./80.72.40.110:27020/

 

 

 

  Ps, wiem ,ze mam troche za malo godzin ale chialby dostac admina a godziny nabije w ciagu 3 dni bo na serwie spedam po 4 h dziennie :DD , mam nadzieje ze dacie mi szanse , Strzala !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Pograj trochę na serwerze, daj się poznać, dobij godziny i złóż podanie dopiero wtedy.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...