Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga JEDEN BANKNOT + admini zero ogaru...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 Data i godzina: dzis / po 22.

 

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił:  JEDEN BANKNOT BY ZAKOCHAC SIE. / STEAM_0:0:17501785

 

 

 

KOLES TROCHE PRZEGIAL :o WYZYWAL / SMIAL SIE.. ehh :o

 

 

 

Admina pisalem na u@ , przeklnalem moze 1x moze x2, strasznie bylem poddenerwowany, bo jakis gimb mi cisnal glupie texty... Admini nic z tym nie zrobili, sam dostalem kicka " ochlon nie bedziesz mi klnal na u@, pierw ogarnij sytuacje - a widzial to jakis admin napewno : o // nie wierze w to ze nie... :x

 

 

 

Dowody:  Pare screeenow, + demo. Na demku Wszystkiego nie widac, WIEC ZAPRASZAM OBEJRZEC LOGI.

 

 

 

http://speedy.sh/EzZV4/2015-05-10-00002.jpg

 

http://speedy.sh/Mu5d9/2015-05-10-00003.jpg

 

http://speedy.sh/Mu5d9/2015-05-10-00003.jpg

 

http://speedy.sh/HQxEA/2015-05-10-00004.jpg

 

http://speedy.sh/UyzMK/2015-05-10-00005.jpg

 

http://speedy.sh/gBuHV/2015-05-10-00006.jpg

 

 

 

DEMO : http://speedy.sh/jrQUd/HLTV-1505102210-de-dust2.dem

 

 

 

 

 

Świadkowie: Pare osob widzialo, pare osob pisalo by nie prowokowal typ itp, ADMINI nic nie zrobili, dopiero Ola ktorej nie bylo weszla na serwa.. i sh4dow cos jej opowiedzial / pewnie na steamie, dopiero polecial ban na 1h za kulture. DZIEKI SH4DOW - KOLEGA ;]

 

 

 

Uzasadnienie: Gralem , bylo dd2 - troche karalem...  / Typek  wszedl na moj profil steam, i zaczal cisnac texty w Moja strone... :o  Mi do smiechu nie bylo bo akurat mam kompleksy co do Siebie , jak kazdy. ;]  Admini tlumaczyli ze nic nie widzieli, hmm? Troche dziwne, bo bylo paru na serwie akurat, koles cisnal mi dalej... Heh, texty wyniosl chyba z przedszkola... Albo... Taki POZIOM Panuje u niego w Gimbazie :o

 

 

 

Jesli ktos chce Sie ze mnie posmiac - to Prosze.

 

 

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198033495588/

 

 

 

Jakos nie Widze Nic tutaj SMIESZNEGO :o

 

 

 

 

 

Wydaje mi sie ze koles przegial / admini? - nie ogarneli sytuacjii tlumaczac sie ze nic nie widzieli - SPOKO. 1h dla tego typka? WEDLUG MNIE ZA MALO :x

 

 

 

Tyle z mojej strony, pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Byłem tego świadkiem.... Proszę bardzo chcieliście ss'y to macie skoro nie chciało wam się demka sciągać. Moim zdaniem sytuacja jest śmieszna. Dlaczego ? Ja ajko zwykły graczwidziałem co koleś ciśnie a adminie nie widzieli ??? :o Czy może po prostu nie chcieli widzieć, lub też to olali...

 

 

 

A) Grywam tu trochę i do administracji mam wielkie zastrzeżenia Oczywiście nie do wszystkich. Koleś bezczelnie ciśnie Fanatowi na temat tego jak wygląda, a adminstracja go uspokaja ( śmiech ! ). Gdyby koleś cisnął po Adminie zapewne ban by od razu poleciał...

 

 

 

B) Druga spawa która mi nie odpowiada. Mianowicie widać że admini mają u@ za przeproszeniem w głębokim poważaniu. Ile to razy miozna pisać że ktoś nadużywa tego mikro czy też klatkuje ma za wyskoi ping, bądz też czituje. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich adminów. Od czego są admini na serwerze ??? Od tego żeby dawać bana na 5 minut za ping czy też dać graczowi kick'a ? Przykładowo Piszę do admina na u@ że kolesia strasznie klatkuje, a anmin odpowiada mi poprzez y@ " No i co z tego " :o To jest zachowanie i postawa godna admina .... Nie mam na to niestety dowodów

 

 

 

C) Jeśli chodzi o nadużywanie togo mikro... Pisałem wiele razu na u@ żeby uspokoili Szefową za mikro. Dlaczego ? Nadużwa go podczas gry, moim zdaniem gdy się " żyje " i się gra to coś takiego przeszkadza. Po śmierci owszem można sobie podyskutować, ale nie podczas gry. Administracja na skargi na u@ oczywiście nie reaguje i pozwala dalej jej ryczeć do tego mikrofonu. I tu rodzi się pytanie dlaczego jej nie wywalą ? Dlatego że jest dziewczyną i gra ? Czy może dlatego że jest znajomą administracji?

 

 

 

Z tego co zaobserwowałem to widać, że większość na tym serwerze jest od tego żeby wyżucać za pingi bądz a to że gracze klatkują.... Koleś bezczelnie obraża innego gracza a admini udają że tego nie widzą. A gdy zaczyna już się coś dziać to budzą się w popłochu i pytają o co chodzi.... No ŚMIECH !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja weszłam na serwer zauważyłam jak klniesz na u@ za to dostałeś kicka chciałam by shadow wyjaśnił o co chodziło.. bo dopiero weszłam więc w konsoli nic nie miałam. Shadow wyjaśnił i dostał bana. Admini którzy grali twierdzili, że nie widzieli co pisał, dlatego też niezareagowali. Jak pytam o co chodzi to tłumacz a nie się unosisz i klniesz i wyzywasz na u@! Rozumiem wasze zdenerwowanie. Ale jak proszę o wyjaśnienie to zrób to..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ja weszłam na serwer zauważyłam jak klniesz na u@ za to dostałeś kicka chciałam by shadow wyjaśnił o co chodziło.. bo dopiero weszłam więc w konsoli nic nie miałam. Shadow wyjaśnił i dostał bana. Admini którzy grali twierdzili, że nie widzieli co pisał, dlatego też niezareagowali. Jak pytam o co chodzi to tłumacz a nie się unosisz i klniesz i wyzywasz na u@! Rozumiem wasze zdenerwowanie. Ale jak proszę o wyjaśnienie to zrób to..

 

 

Ile można wam pisać na tym u@ ???????? Mamy was prosić żebyście cokolwiek zrobili.... ? Widać że im powiewa to co tam ludzie piszą. NIE WIERZE W TO ŻE NIE WIDZIELI TEGO CO TEN TYP PISAŁ. Banowanie za obraze nie trwa długo z 10 sek max, ale widać że niektórym jest ciężko, a jak są jakieś pretensje i skargi to wtedy duże oczy i pytanie " O co Chodzi ? , Co się stało " > Nie mówię Olu o Tobie gdyż mówisz że Cię nie było

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o nadużywanie togo mikro... Pisałem wiele razu na u@ żeby uspokoili Szefową za mikro. Dlaczego ? Nadużwa go podczas gry, moim zdaniem gdy się " żyje " i się gra to coś takiego przeszkadza. Po śmierci owszem można sobie podyskutować, ale nie podczas gry. Administracja na skargi na u@ oczywiście nie reaguje i pozwala dalej jej ryczeć do tego mikrofonu. I tu rodzi się pytanie dlaczego jej nie wywalą ? Dlatego że jest dziewczyną i gra ? Czy może dlatego że jest znajomą administracji?

Napiszę Ci ogólnie bo ewidentnie pijesz do tego, że wczoraj nie wywaliłem dwójki graczy za mikro. Otóż nie przeszkadzali ani mi ani innym graczom (tylko Ty się dopraszałeś na u@/steam o ich uspokojenie). Poza tym to trochę dziwne, że Tobie przeszkadza mikro Szefowej skoro sam niejednokrotnie jak grałeś spizgany to siałeś podobny zamęt. Dlatego nie było bana/kicka tylko słowne upomnienie.

 

 

 

Co do u@ to niestety ale czasem faktycznie nie idzie czegoś zauważyć bo albo za szybko przelatuje (powiadomienie dźwiękowe też czasem da ciała) albo spam na u@ po prostu się zleje w jedną spójną całość (tutaj piję do graczy, którzy co rundę zgłaszają kogoś tylko dlatego, że ich zabił). To samo tyczy się czatu (dlatego wywalam ludzi, którzy cziterów zgłaszają na czacie - nie dość, że "palą" sytuację to jeszcze robią zamęt).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Napiszę Ci ogólnie bo ewidentnie pijesz do tego, że wczoraj nie wywaliłem dwójki graczy za mikro. Otóż nie przeszkadzali ani mi ani innym graczom (tylko Ty się dopraszałeś na u@/steam o ich uspokojenie). Poza tym to trochę dziwne, że Tobie przeszkadza mikro Szefowej skoro sam niejednokrotnie jak grałeś spizgany to siałeś podobny zamęt. Hipokryzja? Dlatego nie było bana/kicka tylko słowne upomnienie.

 

 

 

Co do u@ to niestety ale czasem faktycznie nie idzie czegoś zauważyć bo albo za szybko przelatuje (powiadomienie dźwiękowe też czasem da ciała) albo spam na u@ po prostu się zleje w jedną spójną całość (tutaj piję do graczy, którzy co rundę zgłaszają kogoś tylko dlatego, że ich zabił). To samo tyczy się czatu (dlatego wywalam ludzi, którzy cziterów zgłaszają na czacie - nie dość, że "palą" sytuację to jeszcze robią zamęt).

 

 

Owszem Sunn gadałem przez to mikro nie ukrywam że nie. Tylko zauważ że podczas gry nie gadałem o czymś bezsensownym i nie darłem japy, podczas gry było info i koniec mimo tego że byłem w takim stanie jaki byłem. Po śmierci to owszem gadałem, Ale po śmierci nie podczas gry nie utrudniałem graczą gry gadając po śmierci :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ja weszłam na serwer zauważyłam jak klniesz na u@ za to dostałeś kicka chciałam by shadow wyjaśnił o co chodziło.. bo dopiero weszłam więc w konsoli nic nie miałam. Shadow wyjaśnił i dostał bana. Admini którzy grali twierdzili, że nie widzieli co pisał, dlatego też niezareagowali. Jak pytam o co chodzi to tłumacz a nie się unosisz i klniesz i wyzywasz na u@! Rozumiem wasze zdenerwowanie. Ale jak proszę o wyjaśnienie to zrób to..

 

 

Olu... Dziwi Cie Moja reakcja? Koles udezyl w moj kompleks, dla mnie to smieszne Nie jest, KAZDY URODZIL SIE Z JAKIMS KOMPLEKSEM ;o Nie wierze w to ze ktos nie odczuwa tego w Sobie... w Swoim Ciele... a tak btw // do JEDEN BANKNOT - typie Ty to nawet FOTY nie pokazales na steamie, PEWNIE JESTES GRUBY ? albo RUDY?  :o

 

 

 

Sry, ale Nie jestem taki by Cie cisnac, bo wyroslem... Dojrzalem jak widac.. ;]

 

 

 

Co do adminow,  to WIDAC ZE JEST JEDEN WIELKI NIEOGAR na tym serwerze... Sh4dow ma racje, bo ostatnio SZEFOWA przegina, CO TYLKO WCHODZI od razu dostaje odemnie MUTE , dlaczego? BO DRZE TA JAPE, A ADMINI MAJA W TO WYLANE ;o raz dostala tylko kicka z powodem " ochlon " dlaczego? Dlatego ze napisalem na u@, WOWOWOWOW admin jakis ogarnal, caly serwer pewnego dnia pisal pewnie spamy na u@ , zeby zakneblowac jej ta TWARZ. Bo drze ten " RYJ " strasznie!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SH4DOW Spodziewałem się tego, że się wyprzesz.

 

 

 

Kłócił się o to nie będę, bo nie ma sensu ani temat nie jest o tym. Jedynie co to mam pewną radę: spójrz na sytuacje z boku, z innej perspektywy, porównaj sobie swoje zachowanie z innymi na serwerze, znajdź bezstronny punkt widzenia.

 

 

 

//

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

@SH4DOW Spodziewałem się tego, że się wyprzesz.

 

 

 

Kłócił się o to nie będę, bo nie ma sensu ani temat nie jest o tym. Jedynie co to mam pewną radę: spójrz na sytuacje z boku, z innej perspektywy, porównaj sobie swoje zachowanie z innymi na serwerze, znajdź bezstronny punkt widzenia.

 

 

Powiedz mi czego się wyparłem ? Przyznałem się do tego że gadałem, tylko jak widzisz po śmierci, a nie w czasie gry. To jest różnica. Po śmierci można sobie pogadać poprzepyślać niektóre sytuacje z innymi graczami, ale nie drzeć tej japy. Widzisz teraz zamilkłem nie ma mnie wcale słychać, natomiast Szefowa nadrabia za mnie to z 10x lepiej. Ci powiem że tak jak ona teraz drze tą twarz to stanowczo mnie przebija. Dobrze pamiętam co się działo na serwerze co wtedy gadałem, ale Ci mówię że gadałem po śmierci nie w trakcie gry. Też nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo po co ? Tym że się pokłócimy i się powyzywamy nic nie zdziałamy. Chcę tylko wyjaśnić tą całą sytuację na spokojnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


shadow i sunn waszła wymiana zdań kompletnie nie wnosi nic do tematu i do samej skargi dlatego tez prosze przejdzcie na pw ;) 

 

 

 

co do skargi fanatik musisz zaczekac az OP serwera bądź S@ ja rozpatrzy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do kolegi który napisał skargę dostałeś tylko kicka pisanie tego typu mogło poskutkowac banem nawet na 1 dzień. I proszę Cię byś potrafił się zachować, rozumiem zdenerwowanie. Ale opanuj emocje. Następnym razem poskutkuje to banem także w Twoim kierunku. Admini którzy byli wtedy na serwerze, zauważyłam @tetra oraz @Kamyk71 dostają ostrzeżenie za brak reakcji. Takiego typu sytuację nie mogą się zdarzać! Osoba która Cię obrażała została nagrodzona wczoraj banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...