Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> What u gonna do odcinek xx.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 20;20

Nick admina/gracza, który zawinił: What u gonna do

Dowody: 7:27 "glupie gowno" + 8 minuta na czacie do gracza.


http://www24.zippyshare.com/v/O07lgeRY/file.html
Świadkowie: - 

Uzasadnienie: Recydywa, nie wiem ktora to juz skarga i ile dem juz wyslalem. Jak widac ban na 2 tygodnie niczego nie zmienil. Dalej standardowe wyzywanie graczy od "gówien". Wnioskuje o kolejne 2 tygodnie przerwy bo jak widac kara przyniosla krotko trwaly rezultat (przez kilka dni byl spokoj - przynajmniej w mojej obecnosci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Juve ale Ty jestes rzadki -.-

 

po pierwsze wyzwanie 1x -.- nie wyzywalem wiecej -.-

 

po 2nd jesli ktos Cie bije to trzeba go banowac i znajdowac zawsze jakis powod .

 

po 3rd na serverze jest wiele wiele gorszych graczy ktorzy wyzywaja innych niz ja -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Juve ale Ty jestes rzadki -.-

 

po pierwsze wyzwanie 1x -.- nie wyzywalem wiecej -.-

 

po 2nd jesli ktos Cie bije to trzeba go banowac i znajdowac zawsze jakis powod .

 

po 3rd na serverze jest wiele wiele gorszych graczy ktorzy wyzywaja innych niz ja -.-

 

 

W dalszym ciagu wyzywasz na serwerze wiec podaruj sobie juz te teksty. Bic to co najwyzej mozesz sie z kolegami w piaskownicy. Nie potrafisz sie zachowac i nie ma tutaj nad czym sie rozwodzic. To co robisz teraz na serwerze z Jokerem jest tego dobitnym przykladem. Jakies glupie teksty o kablowaniu, byciu rudym, upalonym itp itd. Szczeniactwo do potegi n'tej. Dorosnij w koncu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Obraza była, nie jakaś straszna, ale gracz miał juz bana na 2tyg.

 

Nakładam bana na tydzień i jeśli to się powtórzy będzie ban na miesiąc

 

 

Napisałeś,że bana dodałeś,a patrze w banie żaden ban nie został nałożony . Poza tym nie rozumie Twojej decyzji co do czasu bana . Gracz ten nie wyciągnął wniosków z 2 tygodniowego bana a ty mu ten czas zmniejszasz?

 

 

 

 

 

 

Skoro 2 tygodnie przemyśleń nic nie dały, to dajcie na miesiąc - może tym razem się wyrobi.

 

 

Zgadzam się , bana dodałem na 1 msc .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...