Jump to content
sikora166

Sg

Recommended Posts

Dostalem bana za sg w "zlym miejscu" skoro takie miejsce jest zle to dlaczego nie tyczy sie to kazdego gracza tylko niektorych. A sam zglaszalem na [email protected] wczesniej ze stoi zle SG ale skoro bana nie bylo wiec,logicznie myslac mozna tam postawic skoro nie bylo reakcji admina w tej sprawie a napewno byl na serwie. Pisze to tylko dlatego ze mnie to zdenerwowalo i zeby admini rowno postepowali wobec wszystkich graczy. Dziekuje

 

 

Link to comment
Share on other sites


Zasugerowaleś sie moim SG, lecz ja grałem w drużynie CT na mapie assualt, a za to Ty (TT) postawiłeś Sentry Guna w takim miejscu, że nie dało sie uratować hostów . 

 

 

 

Nie ja dałem bana, byłem świadkiem ;) ss wstawie jak zakonczy sie mapa z demka HLTV. Lub admin @

 

 

Link to comment
Share on other sites


@@sikora166 ban słuszny jest napewno w stosunku do Ciebie . Ale abyś czuł się uczciwie pytanie masz dowód który w twoich słowach " A sam zglaszalem na [email protected] wczesniej ze stoi zle SG ale skoro bana nie bylo wiec,logicznie myslac mozna tam postawic skoro nie bylo reakcji admina w tej sprawie a napewno byl na serwie " który twierdzi że zgłaszałeś , że był admin i że ktoś źle stawiał sg ? 

 

 

 

 

 

Dostosój jak lovo wyżej napisał do wzoru . 

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
brakub.png


Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...