Skocz do zawartości
j0!nt

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ma ktoś jakiś pomysł o co może chodzić?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim mam taki problem ,bo gdy strzelam urywa mi głos i jest taki mały lagg... Zapodam wam filmik ,w którym to widać jest to na początku gdy zaczynam strzelać z m4 nie wiem czy na początku zauważycie. Próbowałem już na nowo installować grę na steamie na ns tak samo się dzieje i to tylko na tym serwerze (cod 400) przed resetem wszystko było cacy. Installowałem też nowy sterownik do karty graficznej nie pomogło... Nie wiem co mogę jeszcze zrobić dlatego proszę o pomoc bo utrudnia mi to grę i ciężko się strzela gdy co chwilę coś ścina. Macie jakieś pomysły?

 

 

 

Link do filmu : https://www.youtube.com/watch?v=DK4HA1SeJ3E&feature=youtu.be

 

 

 

PATRZCIE PIERWSZE SEKUNDY JAK ZACZYNAM STRZELAĆ Z M4 TAM WIDAĆ NAJLEPIEJ ,TO POWTARZA SIĘ CO PARĘ STRZAŁÓW JAK STRZELAM SERIĄ. WIDAĆ TO TEŻ GDY STRZELAM Z AK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauwazylem tylko to jak z Ak strzelasz to pod koncem Magazynku ci Ogien z lufy znika. Moze sprobuj Reinstall Csa :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytałem parę osób na serwerze i mają ten sam problem co ja nie wydaje mi się ,że to z cs'em coś jest nie tak tylko z serwerem pluginami czy coś. Nie słyszę ,gdy ktoś mówi coś przez mikrofon ani jak używam uav czy też innych rzeczy z /ks tego głosu co zawszę mówił "Uav" coś tam coś tam chyba wiecie o co chodzi... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak problem jest w moim komuterze/grze tyle ,że nie wiem dokładnie co może być przyczyną mam tak na każdym serwerze. Próbowałem na nowo grę installować już 3 raz to robiłem i nadal to samo na ns jest identycznie. Już sam nie wiem ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akcelerację w windows'ie oraz 1.6 (w parametrach startowych wpisane " -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd")  wyłączyłeś?

 

 

 

Spróbuj wyłączyć synchronizację pionową oraz w konsoli wpisać:

 

 

 

fps_max 99

 

rate 25000

 

cl_updaterate 101

 

ex_interp 0.01

 

 

 

W steam kliknij na cs 1.6 PPM przejdź do ustawień uruchamiania oraz wpisz:

 

 

 

-nofbo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zobacz Menedzer zadań > PPM na hl.exe > ustaw priorytet wez niski  > i zobacz jeszcze > ustawienia koligacji wez na 1 procek 

 

 

 

 

 

Pomogłem zostaw Reputacje :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...