Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 5 minut temu (od napisania tematu)

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Blejk

 

Dowody:

 

1. http://screenshooter.net/101740621/lmkexvb - vote na "zmiana", "tak/nie"

 

2. http://screenshooter.net/101740621/odyfabu - vote z mapami

 

3. http://screenshooter.net/101740621/gtehkoj - zmiana mapy i pierwsze pytanie z jakiej okazji zmiana

 

4. http://screenshooter.net/101740621/mccpaci - drugie i trzecie pytanie 

 

5. http://screenshooter.net/101740621/pmsduyh - piąte pytanie i odpowiedź admina.

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Graliśmy sobie de_dust_2002. Gramy minute, dwie, i tak jeszcze parę ładnych minut, aż wreszcie admin (zapewne Blejk) zrobił sobie vote na zmiane mapy. Całkiem z niczego. Mapa duża, sloty na respie były itp. Vote wyszło na tak, więc admin postanowił sobie zrobić następne z mapami (nie pamiętam jakie to były, ale wygrała de_inferno). Gdy mapa została już zmieniona kulturalnie na czacie napisałem chyba 4 razy z jakiej okazji mapa została zmieniona. Dopiero po 4 pytaniach admin mi odpisał "to se pytaj". 

 

Wszystkie etapy skargi będą widoczne na screenach.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dla mnie opcja zmiany mapy jest nie potrzebna juz kiedys o tym pisalem ustalic mc na dzien wieczor i niech leci dodatkoow jest wybor mapy na koniec przez losowanie takze nie wiem po co adminom taka opcja ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio człowieku, skoro ludzie mi trują na u@ i na sayu, że chcą zmianę to czemu nie mam dać vote z zapytaniem czy chce większość czy nie? Dostałem takie 4 mapy na u@ zrobiłem vote z mapkami wyszło inferno. Nie muszę Ci się chyba tłumaczyć z jakiej okazji zmiana bo to logiczne(była prośba, wyszło tak - jest zmiana), nie moja wina, że za każdym razem masz o to problem.

 

 

 

Pozdrawiam Blejk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

dla mnie opcja zmiany mapy jest nie potrzebna juz kiedys o tym pisalem ustalic mc na dzien wieczor i niech leci dodatkoow jest wybor mapy na koniec przez losowanie takze nie wiem po co adminom taka opcja ...

 

 

Na Cod Modzie 400lvl są wygenerowane mapy w sensie, że nie da się nominować. Admin grał na wcześniejszej mapie, gdy było vote (koniec czasu mapy), w tym de_dust_2002. Sam wybrał tą mapę, a gdy mu na niej nie szło i dostawał baty postanowił sobie sobie ją zmienić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na Cod Modzie 400lvl są wygenerowane mapy w sensie, że nie da się nominować. Admin grał na wcześniejszej mapie, gdy było vote (koniec czasu mapy), w tym de_dust_2002. Sam wybrał tą mapę, a gdy mu na niej nie szło i dostawał baty postanowił sobie sobie ją zmienić. 

 

 

Nie wybrałem tej mapy, plus szło mi dobrze. Ludzie narzekali to zapytałem czy chcą czy nie, wiec proszę nie wymyślaj bajek ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie wybrałem tej mapy, plus szło mi dobrze. Ludzie narzekali to zapytałem czy chcą czy nie, wiec proszę nie wymyślaj bajek ;)

 

 

No to ładnie dowaliłeś z tymi bajkami. Ciekawe jakim cudem, ja zwykły gracz miałem widzieć co Ci ludzie pisali na u@ (myślenie nie boli), zwłaszcza, że gracze nie pisali na zwykłym sayu, że chcą zmiany.

 

Jeżeli przedstawisz dowodu na to, że dużo osób pisało Ci na u@, że chcą zmiany mapy to napiszę, aby skarga została zamknięta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyjasniłem Ci już wszystko, nie wyciągnę Ci dowodów po fakcie dwie mapy później, mogłeś większą uwagę zwracać na say ;)

 

 

 

Pozdr i lece ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Wyjasniłem Ci już wszystko, nie wyciągnę Ci dowodów po fakcie dwie mapy później, mogłeś większą uwagę zwracać na say ;)

 

 

 

Pozdr i lece ;)

 

 

Masz od tego konsole w grze od spr. faktów z 2 map. Ja dowody przedstawiłem, za to Ty jak na razie nie masz żadnych prócz rzekomych zgłoszeń na u@. 

 

 

 

Aha i jeżeli nie chce Ci się szukać tych rozmów z konsoli to pozostaje Ci HTLV ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma HLTV na serwerze, po drugie nie nie sprawdze skoro wyszedlem z gry, po trzecie juz Ci wszystko wyjasnilem, wytlumaczylem skad zmiana tak jak chciales ;)

 

 

 

Żegnam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie ma HLTV na serwerze, po drugie nie nie sprawdze skoro wyszedlem z gry, po trzecie juz Ci wszystko wyjasnilem, wytlumaczylem skad zmiana tak jak chciales ;)

 

 

 

Żegnam

 

 

Co do twojego 3 argumentu to sory misiek, ale nie przejdzie. Nikt nie uwierzy na słowo ;), a po 2 to nie masz na to dowodów (w sensie, że ktoś Ci zgłaszał na u@, że chce zmiany).

 

 

 

Z minuty na minute Twoja historia traci sens.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Składaj sobie milion jeszcze takich skarg, nie interesuje mnie to pilnuje porządek na serwerze nie po to żeby się spinać. Wszystko już wyjaśniłem nie mam nic więcej Ci do powiedzenia, wierzyć nie musisz. Dziękuję dobranoc 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@blejk na przyszłość żeby nie było podobnych sytuacji proponuje aby nie robić vote jeżeli nie jest to konieczne ( za mała mapa czy mniej respów niż graczy). Wybrali wcześniej mapę to niech ją grają. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...