Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwolanie SS + mini skarga ;c

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

czesto pisze na u@ ze ktos posiada wspomagajace oprogramowanie "czity"    po 4 mapach admin reaguje i zawsze wskazana przeze mnie osoba dostaje bana ;)   dzis padlo na jarema ma prawdopodomnie adma i po 3-6 wiadomosciach na u@  poszedl perm a wczesniej cos tam odpisywal wiadomosciami admina ale nie mozna bylo w 100% poznac ;c    Admini nie wchodza wg na specta gracze na starcie rund wl rozne "czity" pozniej wyl jak zostaje malo osob :) admini nie ogarnieci jak widac po forum jest wiele skarg :) nie dosc ze dacie 30 klas za zł to jeszcze sobie te klasy/admini pozwalaja na zawiele ;) mam nadzieje ze adminow za 5zł nie sprzedajecie bo wyglada na to ze ma byle kto (nie obrazajac HQ tutaj) 

 

 

 

Nick : ``RekaZaglady-SmiercNadchodzi`` 

 

 

 

SS : http://www47.zippyshare.com/v/BVsU2AaI/file.html

 

 

 

 

 

KONSOLA:   

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany c

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 312356947 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 31.130.96.140 ' 

[AMXBans] =======================================

 

 

 

 

 

JEEEEEEEST JEBANY BAN JEST NICK JEST KONSOLA SA SS Z MOIM NICKIEM I NIE MOZNA DAC UB BO JEST BAN ZA czity NA IP PATOLOGIA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

+ w opisie klasy generala (od 40k lvl dostepna) jest ze ma 4 bronie a ma tylko awp i m4a1  ;) SS do serwa 45k ;) mam nadzieje ze przez skarge nie bd czekal caly dzien :) ja rozumiem ze glowni admini nie maja czasu siedziec i pilnowac na serwach i wszyscy wiemy ze czesto na roznych serwach trafiaja sie "zakaly" nie admini

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale na Twoim ip widnieje aktywny ban za czitowanie z 12.04.

 

Polecam zresetować router lub zmienić wersje csa. Bądź jeśli to nie pomoże zadzwonić do operatora o zmianę adresu ip. Niestety nie mogę odbanować Twojego adresu ip, gdyż tym samym odbanowałabym czitera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Niestety ale na Twoim ip widnieje aktywny ban za czitowanie z 12.04.

 

Polecam zresetować router lub zmienić wersje csa. Bądź jeśli to nie pomoże zadzwonić do operatora o zmianę adresu ip. Niestety nie mogę odbanować Twojego adresu ip, gdyż tym samym odbanowałabym czitera.

 

 

 mam Ip osiedlowe i na bank o 12 zadnego bana nie bylo bo bym nie weszedl na serwer a jak wyzej pisalem ja dostalem bana niedawno za zekome "czitowanie" i wyslalem ss: http://www47.zippysh...U2AaI/file.html      wyzej  wiec jesli chodzi o skarge to z waszej strony widze ze za wszelka cene utrudniacie mi gre ;c wiec moze spr ss i dasz Ub ? ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : ``RekaZaglady-SmiercNadchodzi`` 

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 312356947 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 31.130.96.140 ' 

[AMXBans] =======================================      dokladnie z konsoli bo tam cos wyjebalo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wczesniej tez mialem bana ale wstawialem ss to moze stary ban sie pokazuje ale za niego mam Ub trzeba by popatrzec w starszych tematach ale mam tez tamte ss jak by cos

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro masz osiedlowe ip, to ktoś musiał grać i złapać bana. Gdy odbanujemy Ciebie, odbanujemy osobę, która dostała tego bana, a tak niestety nie możemy zrobić.

 

 

 

Jedyną szansą na UB jest zrobienie 50 reklam naszej sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

haha jaja sobie robisz ? ... w konsoli mam bana na moie ip tak bym wczesniej nie weszedl podaj serwer nick zekomego gracza a nie tak w huja walicie ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

bez wulgaryzmow a staracie sie wklepac mi jakiegos innego bana na ip nie wiem kazdy zaglada a tylko upomnienia daje a Ub nie widac   jest nick sa ss jest ban powinien byc Ub a nie wkrecacie ze ban z 12 niech bd sobie i z 10 rano mam w konsoli to co wyslalem mam bana i ss wiec nie rozumiem waszej niekompetencji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

PISZESZ KTOS INNY MUSIAL ZLAPAC BANA : Tylko JA GRAM NA MULTI HEAD              na kazdym sserwie minimum dzien gralem ;) wiec co z moim banem i ss ? :) wchodze co pare h na serwa a w konsoli mam tylko   MOJEGO BANA wiec nie zgrywajcie sie odbanujcie dajcie temat do kosza i zapomnimy o sprawie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...