Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> ponownie ping

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.Moj nick w grze DMX.Ponownie chcialbym poruszyc sprawe pingu.Gram u was juz od dawna,,wiele vipow juz wykupilem,wspomagajac serwer jakby nie bylo.Moj ping ,ktory jest w granicach 70-100,wieczorami skacze do ponad 100 (110).Wiekszosc adminow jak zauwazylem,rozumie moj problem i nie czepiaja sie,,zaznaczam ,ze nie klatkuje ani nie laguje.Sa tez tacy(Kain)ktorzy z niezmierna starannoscia wyrzucaja mnie(badz wyrzuca),jak talko lekko przekrocze ta granice.CZy nie mozna byc tez czlowiekiem i przymknac troszke oko ???Czy to takie trudne???? Czy to tak wam(tobie Kain )przeszkadza ??? Ciagle piszesz,ogarnij ten ping w koncu,albo cos tam podobnego,,a ja ciagle pisze ,ze nie dam rade,,na forum takze-----badz czlowiekiem!!! Jestem kulturalnym graczem,i nie rozumiem twojej upartosci.Wykupilem vipa,,ale pograc nie moge,,poniewaz jestes "az taki obowiazkowy"---co Tobie szkodzi ????Wporzo z Ciebie gosc,,a uparles sie na mnie czy co ??? Pewnie obowiazki swoje wykonujesz znakomicie,,ale moglbys zrozumiec tez czasami innego gracza ,szczegolnie jako admin.dzieki i pozdrawiam wszystkich graczy jak i wspaniala siec serwerow multi-head ---DMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

net zmienia mi niedlugo,moze lepiej bedzie,,widzisz,przed chwileczka znowu przekroczylem ledwie 100 pingu,juz nadgorliwy Kain wyrzucil mnie z serwera.Do tego klatki mam,,dowiedzialem sie zaraz po tym,jak zabilem ww.admina.Taka to historia.Ibedzie mnie wyrzucal do skutku,nadgorliwiec :)Ehhhh,co mam napisac,,szkoda,moze opiekun serwera cos by pomog (PING DO 110 ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poinformujcie admina Kain, żeby on również przymknął oko, bo pewnie Wy spotkacie go wcześniej niż ja. Rozumiem, że spełnia swoje obowiązki, ale takie minimalne skoki pingu to już lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...