Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> odwolanie od bana


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:Th4r

Godzina, data zdarzenia:tydzien temu

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:dostalem bana  na tydzien za to ze testowalem configi i serwer mnie zbanowal za norecoil ktorego nie ustawialem spoko odwolalem sie od niego i admin mi napisal ze kazdy moze sie tak tumaczyc ok spoko ban byl na tydzien a teraz mam perma dzisiaj pogralem troche teraz wchodze i jest perm pytam sie za co [AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : Th4r 
[AMXBans] Reason : ' No recoil - zbanowany przez serwer , przedluzam bana na zawsze ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 17019126 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 87.206.220.233 '  bylem adminem na tym serwerze i na gametarcker prosze zobaczyc ile mam przegranych godzin
ale mi chodzi o to ze serwer dal mi na tydzien bana ja wogole nie gralem na tym norecoilu bo wszedlem i odrazu  byl ban i daje slowo honoru ze testoalem pare configow i tyle  wiec pytam sie za co perm na zawsze skoro wszedlem na serwer i odrazu byl ban nawet sec nie pogralem na tym cfg wiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Serwer wykrył u Ciebie NoRecoil Script, czyli jednak coś było nie tak. Bana przedłużył Ci moderator Radek, na zawszę. Widocznie uznał, że ban się należy na zawsze co podtrzymuje. Jest to script ułatwiający grę, coś jak aim tylko w configu jak sam piszesz.

 

 

 

Jedyna szansa na otrzymanie UB to zrobienie 100 reklam sieci.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...