Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> UB plis


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

DD2 DM

 

Twój nick podczas gry: xD:D:D:D:DXD [t]

 

Godzina, data zdarzenia:4 maja 2015, 21:37:49

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP: 83.4.125.124

 

 

 

 

 

Dostalem wczoraj bana za celownik do awp lecz niestety nie przeczytalem regulaminu ze go nie mozna miec, wiec go juz usunolem i prosil bym o 2 szanse bo na waszych serverach mi sie najlepiej gra.I prosil bym o UB :/ bo nigdy niue mialem wh i aima a celownik juz usunolem

 

Prosze o wypowiedzenie sie czy ktos da mi szanse :/

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale nie ma czegoś takiego jak druga szansa bo tak sobie piszesz . Równie dobrze mogę grać na aimie a potem napisać "Przepraszam grałem na aimie ale już go usunąłem" ... Chłopie masz temat opracowania kar na forum/serwerach i tam masz wyraźnie nawet napisane że za celownik do awp jest 50 reklam. Zrobisz to będzie UB ;) tylko pamiętaj szansa jest jedna ;)

 

Zamiast instalować celownik do awp to prościej zrobić sobie kropkę na ekranie monitora ;) daje to samo a nie łamie żadnego regulaminu ;)

 

 

Pozdrawiam Pablito :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U@ Mam 1000 raz przypominać o regulaminie? Zakaz wypowiadania się w dziale UBT.

 

 

 

Witam.

 

Dostałeś bana za celownik w AWP, 2 szansą jest zrobienie 50 reklam. Zapraszam do działu:

 

 

 

http://multi-head.pl/forum/211-odpracowanie-ostrze%C5%BCe%C5%84-z-forum-i-ban%C3%B3w-z-serwer%C3%B3w/

 

 

 

w którym musisz wrzucić zrobione reklamy.

 

 

 

Po więcej informacji zapraszam do tematu: http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...