Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwołanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: denulki

Godzina, data zdarzenia: 12:34 5.05.2015

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:62697816

Uzasadnienie: W konsultacji z @Silverka piszę odwołanie w sprawie moich modeli które są niedozwolone na serwerach. W pełni zdaje sobie swiadomosc, ze jest to w znacznej mierze ułatwienie gry, ale niestety przy moim sprzęcie komputerowym inne modele nie przechodzą testu. Długo mialem problem z fps'ami, ktore byly na bardzo niskim poziomie, zmienilem wszystkie parametry gry na najnizsze, wylaczylem wszystkie efekty, lecz fps zostal prawie taki sam. Po wgraniu nowych modeli, zauwazylem znaczna poprawe, tzn. oscyluja one teraz ok. 60, a w miejscu gdzie nic się nie dzieje czasami wyłapuje 100. Rozwiązaniem na mój problem jest zakupienie nowego sprzętu, co jest teraz niemożliwe gdyż mam wiele innych wydatków na głowie, a gra jest dla mnie tylko rozrywka. Bardzo proszę o wyrozumiałosć i rozpatrzenie mojej prosby o UB. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Istnieją modele powiększające FPS, nie jednolite, niestety twoje ułatwiają grę. Jedyna szansa na otrzymanie UB to zrobienie 100 reklam. 

 

Dodatkowo zawiadomię Opiekuna Serwera wraz z Opiekunem Sieci o sytuacji.

 

Każdego traktujemy tak samo, czy to admin, czy zwykły gracz.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...