Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Prowokacja + ban.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Sloneczkowa.

 

Godzina, data zdarzenia: 21:40

 

Mapa: jakiś dust

 

STEAM_ID / IP: -

 

Uzasadnienie: Od kiedy zaczełam grać na waszym codzie (200) admin, Filo, probuje mnie sprowokować jakimiś głupimi tekstami. Przykład :

 

DEAD* FILO : chyba musze reconect zrobic

 

 

InfinitI (RADIO): Fire in the hole!

 

Sa!D*** (RADIO): Fire in the hole!

 

InfinitI killed Jiraya with grenade

 

*DEAD* FILO : bo padlem

 

 

Znalazło by się tego więcej, lecz nigdy nie spodziewałam się, że będę musiała skargę pisać.

 

To, że admin nie zna podstawy interpunkcji w swoim wieku to śmieszne i o tym też mu napisałam, po czym dostałam bana.

 

 

 

*DEAD* Sloneczkowa. : chyba musze sie naucyc skladac zdania

 

 

SkrimeGo killed GregoryPL with grenade

 

Emillubin killed Wewur with ak47

 

InfinitI (RADIO): Fire in the hole!

 

FILO killed InfinitI with m249

 

[A]lladynQ' killed Emillubin with m4a1

 

jar|luki killed SkrimeGo with usp

 

Sa!D*** (RADIO): Fire in the hole!

 

*DEAD* Sloneczkowa. : bo robie z siebie glupka :P

 

 

SkrimeGo (RADIO): Fire in the hole!

 

*DEAD* FILO : znowu mnie obrazasz?

 

 

*DEAD* Sloneczkowa. : skad

 

 

*DEAD* Sloneczkowa. : glosno mysle

 

 

Gram tutaj +/- tydzień. Od samego początku mojej przygody tutaj admin miał ze mną jakiś problem. Ubzdurał sobie, że jestem kimś kto tu wcześniej grał i cheatował. Co oczywiście jest jego wymysłem, prosiłabym aby chociażby przeprowadzić z nim rozmowę bo to już staje się męczące. :) Dodam jeszcze tylko, że często wychodzę z serwera na początku rundy po zginięciu, tzw reconnect, o to chodziło adminowi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1  mam prawko pisac co zechce nie obrazajac tym nikogo innego po 2 jesli chodzi o iterpunkcje ja pisze szybko nie patrzac na klawiature gdyz mam wiele zajec na serwerze + gra a po 3 obrazilas mnie dzis wielokrotnie ..ciesz sie ze to tylko narazie bany 30 miutowe a uwierz ze za obraze moglbym dac ci bana na dluzej tyle odemnie jesli sa potrzebne ss z obrazami moge podeac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Dodam jeszcze, że ta obraza to 'glupku/głupi' co jest śnisznym powodem. Mimo, że nie napisalam "admin ty glupku" czy "filo ty glupku".

 

@edit

 

Zaczęło się od tego, że napisales do mnie na forum zarzucają ze jestem 'czitem'. Nie myl faktów. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm rozmowa prywatna ktora przeprowadzilismy byla rozmowa prywatna i nikt jej nie powinien wdziec a pozatym ja  juz sobie odpuscilem sprawdzanie ciebie a to  co wyzej to obraza mnie to i ostregam ze kolejny tego typu tekst nie bedzie 30 min banem tylko wyzej i odemnie tez tyle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie słuszna, ban na 30 minut jak najbardziej się należał. Co do waszej sytuacji to radzę aby każdy z Was odpuścił, bo to co robicie jest na poziomie podstawówki, nie obrażając tutaj nikogo. Przekaże sprawę też Opiekunowi serwera, bo widzę, że raz jeszcze musi z Wami porozmawiać.

 

/zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...