Skocz do zawartości
dupadupadupadupa

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> "Zakazany" film na FB. Wybory 2015

Rekomendowane odpowiedzi

10 maja wybory prezydenckie 2015- to już chyba wszyscy wiedzą. Dobrze będzie, jeśli każdy kto ma prawo do głosowania, wykorzysta je i odda swój głos. Polecam obejrzeć filmik krążący po Facebook'u:

 

 

 

https://www.facebook.com/dziennikarztvnu/videos/1611245602455298/

 

 

 

Zagłosujmy przeciwko systemowi, niech wreszcie Polska będzie krajem przyjaznym dla ludzi, bez złodziejstwa, bez tego całego parszywego rządu!

 

Nie namawiam nikogo do głosowania na Korwina- jest wielu innych kandydatów, którzy są w stanie zmienić Polskę. Namawiam tylko do tego, aby zagłosować przeciwko systemowi (czyt. POPIS)!

 

 

 

Zmieńmy ten kraj na lepsze!

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]Pozdrawiam, tyłeczek ;)[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpinam się myślę, że Korwin będzie dobrym wyborem. Jeden z nielicznych, który od lat głosi te same wartości. Gdzieś tam głęboko w serduszku wieżę, że na pewno coś zmieni. Nie ma co siedzieć przed monitorem i narzekać jak większość osób tylko trzeba zacząć coś działać poprostu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem za ! narzekanie nic nie daje ! :D idę głosować jak i wy na korwin'a mikke :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co jak co , Korwin niektóre poglądy ma ok , ale LUDZIE on chce sciągnać podatki. Myślicie chociaż troche ? Jeśli zniesie podatki to z czego wy ludzie będziecie mieli emerytury ? Nie będzie szkół , szpitali , policji , straży nie będzie nic , bo oni się utrzymują z podatków , ich pensja jest wypłacana z podatków. Zastanówcie się trochę..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie namawiałem nikogo do głosowania na P. Korwina no ale ok, niech będzie.

 

Korwin nie chce ściągnąć podatków, a jedynie je obniżyć.

 

No ale co ja tam wiem, przecież podatki, które w tej chwili płacimy są jak najbardziej potrzebne. Przecież skądś trzeba wziąć na premie dla urzędników, a samochody Panów Posłów same się nie zatankują.

 

 

 

I pamiętajmy o tym, aby 24 maja zagłosować na P. Komorowskiego (w razie jakichkolwiek niedomówień- to jest żart).

 

 

 

W tej chwili nie dziwię się, że obecny Prezydent ma tak wysokie poparcie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...