Skocz do zawartości
Gość

TheCanadianPolishGuy wita was serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo serdecznie!

 

 

Wiem, że jestem tu nowy i się trochę tu teraz rozpiszę, ale chcę się podzielić z wami moim życiem, że tak to ujmę .

 

 

 

 

Jak się tu znalazłem?

 

-Bardzo dobre pytanie !.Po prostu szukałem dobrego forum o tematyce cs`a, więc przybyłem do was i długo tu zostanę

 

 

Coś o moim Kraju?

 

-Teraz poruszę tu dość ważny temat w tej sprawie. Otóż mieszkam w najpiękniejszym kraju jakim jest Kanada. Mieszkam tu już prawie dziesięć miesięcy i jest tu naprawdę pięknie, a miasto w którym mieszkam jest obłędne. Mieszkam sobie w niewielkim mieście jakim jest Regina (czyt. Redżajna) jest one w wielkości Katowic i jest stolicą stanu : Saskatchewan. Byłym moim miastem są Tychy.

 

 

Coś o mnie?

 

-Mam nadzieje, że teraz was nie zaskoczę ?. Mam na imię Kasjan no niestety nie za ciekawe imię dla mnie. Na drugie imię mam Szymon już lepiej. Imię Kasjan nadała Mama, a drugie imię nadał Tata. Mam 14 lat, a za kilka miesięcy będe miał 15. Mam PS4 i jest to moja ulubiona jak na razie konsola, bo XBOXONE jest dla mnie porażką jak dla innych też. Kiedyś trenowałem piłkę przez 6 lat, ale po rodzinie odziedziczyłem migreny i prawie codziennie mam ból głowy, a jak grałem w piłkę to zawsze był upał i ledwo grałem, a jak wracałem do domu o 16 po treningu to zjadłem coś i poszedłem spać, bo dla mnie sen to jedyny sposób na migreny. Potem, gdy wiedziałem, że nie mam to sensu to przeniosłem się na taki sport gdzie nie bolałaby mnie głowa, więc zacząłem trenować dla większości brutalny sport czyli Hokej, a jak wiadomo jest na lodowisku chłodno i nie miałem bólów głowy i tak trenowałem od 4 klasy do 1 gimnazjum, a teraz przeniosę się na football amerykański chyba lub jakieś MMA . Moim hobby jest jazda na rolkach,bmx,desce no taki skate ze mnie , ale to nie wszystko lubię też pograć na konsoli w BFa czy CODa itp. Lubię zmiksować kilka fajnych piosenek, a tak przy okazji to moim ulubionym rodzajem muzyki są :

 

 

-HardStyle.

 

-Techno.

 

-Electro.

 

 

 

Jak wyglądam?

 

Mam krótkie włosy koloru ciemnyblond. Mam 169-170 cm wzrostu chyba już, bo się dawno nie mierzyłem. Jestem średniej wagi. Nie za gruby i nie za chudy taki w sam raz.

 

 

Czy mam doświadczenie w FTP?

 

-Mam dość sporawe doświadczenie jak na swój wiek w tej dziedzinie. Byłem nie raz adminem na różnych modach, więc w amxx poruszam się bardzo szybko i sprawnie. Opiekunem serwera byłem chyba tylko 2 razy, ale też te sprawy ogarniam. W FTP potrafię wgrać : Pluginy,Mapy,RS`y i inne rzeczy. Potrafię dodać uprawnienia na serwer. Uczę się pisać pluginy i je edytować, ale słabo coś mi z tym idzie, ale jak to mówią Trening czyni mistrza.

 

 

Miałem kiedyś fajny plugin na serwie, który sam wymyśliłem, ale nie napisałem.

 

 

Co bym chciał tu osiągnąć?

 

-Od samego zobaczenia tego forum moim celem jest uzyskanie moderator do utrzymywania porządku na forum, bo taki nocny szeryf jak ja, by się przydał na pewno.

 

 

Różnica czasowa między nami?

 

-Między nami jest osiem godzin różnicy wy macie do przodu, a ja do tyłu.

 

 

 

Witam was bardzo serdecznie i myślę, że będziemy się dobrze razem bawić.

 

 

Szczególne Pozdrowienia dla tych co przeczytali całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...