Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Marcin SoSna Pompa ` admin? :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Marcin SoSna Pompa `

Wiek:20lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Hmm gram od kilku ładnych lat ale ostatnio miałem 2 letnią przerwę  :D bywałem adminem na kilku serwerowniach miałem w sumie swój serwer ale niestety brak czasu i upadł ;p byłem adminem na Fantazji 4FUN, na cs wysypisko, cs-extreeme  :D cs-prosiaczek miałem zastępce H@ całej serwerowni  :D i tak kilka swoich serwerów do mixów itp.  :D 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Kiedyś bym napisał pewnie 10 ale napiszę 8-9 bo bym musiał sobie wszystkie pluginy itp przypomnieć  :D  

Staż w CS-sie: około 8lat  :D z przerwami  :D 

Steam / NonSteam :STEAM_0:1:32266839 

Dlaczego Ty: Bo myślę ze dużo osób mnie lubi na serwerze i gram często akurat w godzinach 22-6 a wtedy właśnie dużo osób lata na czitach tak jak wczoraj dostałem ub wchodze a typ na aimie i wh staty 130 na 4 ;D no to porażka grać się nie da i ludzie wychodzą  :P myślę ze jestem w stanie podjąć się tego zadania i mam przegrane wystarczającą ilość godzin  :D a podoba mi się ta serwerownia i chciałbym tu zawitać na dłużej  :D 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5h lajtowo  :D 

Kontakt: steam ;D 

 

Dwa tygonie już zleciały :D 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak : Dlaczego:

 

- Widuje go często w godzinach nocnych.

 

- Wiek odpowiedni

 

- Przegrane godziny są więc elegancko.

 

- Jest ogarnięty lecz czasem ma swoje odchyły, nie powiem, że nie, lecz jesteśmy tylko ludźmi

 

gdy dostałby posadę pewnie ograniczyłby te swoje "odchyły"

 

- Jest aktywny w nocy, więc przyda się kolejny admin który przesiaduje nocami.

 

- Z tego co mogłem wywnioskować poprzez "say" czy też "mikro" typek z charakterem, czyli dla mnie na plus ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Silverka wiemy ze często gram gdy cię nie ma i widzą mnie osoby które grają nocą mniej więcej od 20 do 5 rano :D i jeżeli mnie nie widujesz a mam wszystkie wymagania to dlaczego od razu jesteś na nie? :o 

 

Kołodziej minęły 13dni... jak dla mnei twoja wypowiedź wg nie powinna być traktowana Jestem na nie z powodu tego ze nie minęły dwa tygodnie tylko 13 dni.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według cb 2 tyg to 13 dni? Na forum powinien być porządek i jak dla mnie do zamknięcia.

 

Moja wypowiedź nie powinna być traktowana? :D spoko Nie wypowiadam się już bo dla cb ona nie ma znaczenia :D powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiem ze dwa tygodnie to 14dni minęły 13 więc już mogłeś sobie darować.. no jeżeli uważasz ze przez to jesteś na nie to po co wg się wypowiadasz ;D wymagania wszystkie są i ci co graja w mniej więcej tak jak ja to widzą :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Podanie złożyłeś 14 kwietnia, mamy 24 kwietnia więc 14 dni nie minęło.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...