Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> MemesiO - jego moc na forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano.

 

Widziałem pewną spinę nevermind jaką i gdzie.

 

W każdym razie zmusiło mnie to do napisania tego tematu.

 

 

Proszę Panów Czerwonych i Zielonych + Ludzi z głosem (n-ty, konsekwentny) o ustalenie i jasne stwierdzenie tutaj jakie prawa i obowiązki posiada kolega Memesio!

 

 

Why? Why not :D

 

A tak serio moim skromnym zdaniem.

 

Jeśli już ufacie komuś na tyle, że pozwalacie grzebac mu plikach stylu i silnika dajcie mu po części wolną rękę.

 

Jeśli się zna niech decyduje. A widziałem niemiły incydent właśnie w którym MemesiO został zjechany  przez... I to nie ważne.

 

 

Chciałbym aby ten temat posłużył za informację od rangi wyższej jakie prawa ma MemesiO.

 

 

___________________________

 

 

 

To nie temat do rozmów więc proszę Mod, SMod o warnowanie za "odpowiednie tresci"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma taką moc jaką ma rangę. Jest technicznym forum i odpowiada za jego poprawne działanie oraz naprawianie. Ta ranga nie jest niczym powiązana z moderatorem, adminem, grafikiem, niczym.. Jego moc leży w tym, że naprawia i zmienia to co jest mu zlecone lub to co uważa że powinno być naprawione. Grubsze zmiany w estetyce forum powinny być uzgadniane z H@. Warnów dawać nie może i nie powinien.

 

 

Ja na wstępie jak dostałem rangę spytałem się co mogę robić, N-ty powiedział że nic prócz tego do czego służy ta ranga. Dawanie warnów, zamykanie tematów, przenoszenie, itp. nie należało w mojej mocy (Technicznego) :)

 

 

I jeszcze trochę więcej mocy.

 

 

Moc, moc, moc, moc, moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodzi o mnie tam bla, bla.

 

 

 

Memesio zaczął się, że tak powiem zapędzać. Kilku użytkowników wyraziło swoje niezadowolenie dotyczące emotikon. Memesio dodał je bez mojej wiedzy i sam zadecydował, że zostają. Emotikony nie był zbyt miłe dla oka tak, więc je usunąłem w życiu bym nie zezwolił na ich wrzucenie. 

 

 

 

O takich rzeczach już Admin Techniczny nie decyduje. 

 

 

 

Odpowiedź na zadane pytanie masz u Pana wyżej. 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...