Skocz do zawartości
DeN@T

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie bana dla Den@T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

 

 

Sprawa wygląda tak dnia 19.04.2015r około godziny 18:00 dostałem bana na nick "DeN@T" pod tytułem "podszywka" na serwerze: COD MOD 200 LVL #2. Grałem osobiście na tym nicku ja DeN@T. Gram na tym serwerze około 3 miesięcy jestem 5 w TOP 15 i bodaj że 11 w CODTOP15. Proszę o ściągniecie bana z mojego nicku i IP chyba. 

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : DeN@T 

[AMXBans] Reason : ' podszywanie ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1010590696 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 217.99.44.25 ' 

[AMXBans] =======================================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wynika to z tego (jak na screen) że chciałeś się podszyć po gracza Szalona Kryśka. Dostałeś bana za to wcześniej także ode mnie jak wynika to z AMXBANS. Wtedy otrzymałeś bana na nick Szalona Kryska oraz ip . Szczerze powiem czekałem tylko na to aż dasz odwołanie . 1Ban miał miejsce dnia 2015-04-14 a 2 Ban  ten o którym aktualnie piszemy dnia 2015-04-19  za aktywnego bana A u góry widać wyraźnie jak kryśka wyszedł denat zmiana nazwy . Znam cię dobrze z serwera ale zastanawiałem się co z tą sprawą zrobić a więc dałem bana screen już wstawiam. Do rozpatrzenia przez górę :)

 

26160004850754373346.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że ja się nie podszywałem za Szaloną Kryśkę po co mi to niby było by bana dostać? Ja gram na swoim Nicku i mam 105 bodaj że lvl na snajperze i lubię grać tą klasą. A ta podszywka z 14.04.2015 to ktoś się podszył za mnie a później za kryśkę.

 

 

 

JA SIĘ ZA NIKOGO NIE PODSZYWAŁEM 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że ja się za nikogo nie podszywałem. A ta podszywka z 14.04.2015 to najpierw ktoś się podszył za mnie a później za SZALONĄ KRYŚKĘ. Ja się za nikogo nie podszywałem. Po co miał bym to robić zęby bana dostać no błagam was mam na snajperze 105 lvl bodaj że i gram Snajperem bo lubię AWP.

 

 

 

Ja się za nikogo nie podszywałem. 

 

 

 

Proszę o UB :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DeN@T nie oceniam cię wypowiedziałem się na temat bana i tyle dobrze że dałeś odwołanie ponieważ chciałem wyjaśnić tą sprawę z Tobą a ja tego nie rozstrzygam czy dostaniesz UB czy  nie poprostu zaistniała taka sytuacja wolę się upewnić ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Na to IP oraz Steam ID, nie ma aktywnego bana.

 

Na nicku widnieje tylko jeden aktywny ban.

 

Ban dla SzalonaKrysia, jest na zupełnie inne IP oraz na różny Steam ID. 

 

Mniemam, że wersja DeN@T,a jest prawdziwa.

 

Ban zostaje zdjęty.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...