Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie- KeBuŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KeBaB/KeBi BoY <3

 

Wiek: 20latek

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dośaiwdczenie mam bardzo duże w byciu adminem, a dlaczego ? Bo do ostatniego czasu cały czas pełniłęm tą funkcję, lecz konflikt z byłą siecią nie pozwolił mi na dalszą grę .

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Moja znajomość oczywiście 10/10 .

 

Staż w CS-sie:  gram od 12 roku życia, a mianowicie, będzie już ponad 8 lat .

 

Steam / NonSteam: Oczywiście, że STEAM. ! Nazwa - KeBson

 

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Jestem pracowity i szybko się uczę, mam chęci do zaciągania nowej wiedzy i lubię zadawać pytania, jeśli czegoś nie wiem, ale tylko po to, aby więcej wiedzieć .Ogarniam bardzo dobrze AMX'a i wszystko inne, nauczyłem się dużo. Jeżeli chodzi o serwer to mam bardzo dobry kontakt z graczami, adminów jeszcze nie zdązyłem poznać za dobrze, ale nawiązuje bardzo szybko znajomości i sądzę, że nie będzie z tym problemów. Na u@ grając w sobotę, zgłosiłem 2-3 graczy nawet, a to tylko dlatego, że dotychczas miałem zbindowanego "p" pod AMXMODMENU i chciałem banować z przyzwyczajenia, lecz zapomniałem, że zabrano mi Flagi. Ale to przyzwyczajenie. Dlaczego akurat tutaj ? Lubię grać w CS'a i lubię tą atmosferę, a pojawiłem się u Was ze względu na to, że na mojej poprzedniej sieci miałem konflikt(pocisnąłem Nesty'iemu z Fragujemy, ponieważ, jak to mówią "prawda w oczy kole") i zostałem tak jakby, zrównany za to ziemią (dla chętnych rozmowy na PW :D). Jednakże brakuje mi tego, a dostałem info, że tutaj jest zajebiście więc tu wpadłem i mi się spodobało . Na TS3 też wiele ogarniam, ale to już tak po za podaniem. 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy kiedy, teraz maturkę napiszę to będę bardzo często, ale tak to jestem w każdych godzinach nie jest powiedziane konkretnie, ale często gram też nocami, albo wczesnym rankiem .

 

Kontakt: Poczta, GG, Tel, Facebook, TS3, gdzie chcecie jeszcze, tam będę   oraz oczywiście steam - KeBson

 

Link do GameTracker'a: Gram u Was krótko, lecz coś jest z moim GT nie tak, gadałem Dzisiaj nawet z graczem Ksiondz(Pikachu) - adminem na Jailu i nie mogliśmy wgl tego ogarnąć, bo ani mi ani jemu się nic nie wyświetlało .

Ale jeśli chodzi o to to nie ma problemu z jakimś nadrobieniem czy coś .

 

 

Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i pozytywnie rozpatrzycie podanko .


P.S Już emotki usunąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj tam za krótki Wandi nie marudź  xD

 

 

 

Jestem na TAK mimo tego, że nie jest jakoś specjalnie długo to dałbym szansę, ogarnia i to bardzo znam go już w ciul dużo czasu, dobra ogarnięta morda godzinki nadrobi, a nie raz, jest tak, że admina ni ma aa cziterów nawalone jak .. 

 

 

 

Godzinek będzie na pewno więcej po tam czasem ze mną grał pod innymi nickami coś w tym rodzaju więcej trochę by się tego nazbierało.Ponadto mieliśmy razem sieć serwerów, bardzo dobrze szła nam współpraca, więc jest doświadczony.Admin się przyda, a przede wszystkim taki admin ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie:

 

- adminów jest dużo, aż nadto

 

- linku do gametracker'a nie ma (sprawdzałam to nawet na liście Cie nie ma pod zadnym z nicków, które podałeś)

 

- gram tu już rok i ani razu Cie nie widziałam

 

 

 

To, że ksiondz Cię zna to nie ma tutaj nic do rzeczy, liczy się jednostka w tym wypadku ty, jak mamy zaufać komuś kogo nawet na oczy nie widzieliśmy. Pograj trochę i dopiero złóż podanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam go bardzo długo i szybko nabiję godzinki. 

 

Jest ogarnięty i z pewnością ogarnie wszystko. :)

 

Jestem na TAK, szansę zawsze można dać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się całkowicie z Lyubov, czyli jestem na nie. Godzin nie ma, więc nie spełniasz wymagań, widziałem Cię dzisiaj rano pierwszy raz. Do tego posty osób, które nie grają na FFA nie powinny być uznane.

 

 

 

Jeżeli Ci ich nie nabija to może zmień nick i testuj GT na chociaż kilka godzin po grze, bo może za szybko sprawdzasz i Cię nie wpisuje. 

 

 

 

@edit

 

 

 

Grałeś dzisiaj rano pod nickiem KeBaB, co widać po wykresie - http://www.gametracker.com/player/kebab/80.72.40.110:27026/.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie:)

 

Tak jak reszta napisała:

 

-nie kojarze Ci w ogóle z serwera

 

-brak GT

 

-za dużo nas jest i jestem za przyjmowaniem tylko graczy, których widać w grze bo będzie sytuacja jak z Ganja, który wyprosił admina żeby pojawić się później tylko kilka razy na serwie.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co tego przeciągać, adminów jest wystarczająco dużo + urlopowicze.. Jak wszyscy będą zdolni do gry to będzie komplet. Nigdy Cię nie widziałem na serwerze. Opinia ludzi, którzy tutaj nie grają nie ma przebicia, zastanawiająca jest ich aktywność... Odrzucam to podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...