Skocz do zawartości
NaTeOooO

GTA V PC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na komputer i osobiście co do grafiki jest dobra, a nawet bardzo dobra. Jedyny "minus" tej gry to zły system prowadzenia samochodu. Jest "nie realistyczny" jakbyś prowadził statek :D Aczkolwiek Gierka 100% polecenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mam na komputer i osobiście co do grafiki jest dobra, a nawet bardzo dobra. Jedyny "minus" tej gry to zły system prowadzenia samochodu. Jest "nie realistyczny" jakbyś prowadził statek :D Aczkolwiek Gierka 100% polecenia. 

 

 

Dokładnie :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam , mam takie pytanko odnośnie GTA Online kiedy chcę wejść na online po 2-3 min. wywala mnie z komunikatem "usługa sieciowa rockstar zostala przerwana" czy cos takiego... Testowałem online na 2 internetach 1 32mb drugi 2mb i to samo jest , zapory mam odblokowane , przeinstalowywalem gre i nic nie pomoglo , macie jakies pomysly? Bo jak ktoś zrobi sesje to normalnie moge , a na losowych serwerach mnie wywala :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj, ja ci powiem tak.

 

Gra jest zajebista. A grafika najbardziej uprzyjemnia cala grę. Tyle że ja na Xbox u Sb mam. Ale to jest to samo. Polecam naprawdę. Słyszałem ze na kompa zajmuje 20gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...