Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga GranD

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'Obrażasz'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:907776097'

[AMXBans] Your IP: '81.6.139.23'

[AMXBans] =======================================

 

Dostałem takiego bana od admina Grand. Napisalem Grand masz adma ogarnij serwer bo 2 graczy wyzywali każdego i po chwili jak to napisałem on zbanował mnie. Dziwna sytuacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trik3r Bardziej chodzi o mnie . Sprawa polegała na tym że gracz H#SZTAG obrażał gracza $_Skorpio_$ najpierw dałem ostrzeżenie w formie kicka jednemu jak i 2 graczowi.  H#SZTAG  był prowodyrem kłutni dlatego otrzymał bana w formie regulaminowej 30 min. Gracz  $_Skorpio_$  dostał bana 5 minut ze względu na to że odpowiedział mu tylko aby przestał i także coś mu odpowiedział . Nie pamiętam dokładnie co było tego treścią Screena tej kłutni nie mam bo nie byłem aktualnie na swoim komputerze jeżeli będzie taka potrzeba zgłoszę się do NumberOne czy udostępnił by mi zapis konsoli tego zdarzenia . Nie wiem o co robić aferę o 30 minut.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze obowiązują również zasady kultury jeżeli się do nich nie stosujemy oczywiste , że prędzej czy później zostanie się zbanowanym . Ban już minął więc sprawę uważam za zakończoną . Admin w tym wypadku nie zawinił i skarga jest nie na miejscu .

 

 

 

 

 

Jeżeli Opiekun Serwera będzie chciał przedstawić logi z serwera to wypowie się w zamkniętym temacie .

 

 

 

 

 

 

 

M@ proszę o zamknięcie tematu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...