Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ponowne rozpatrzenie mojego odwołania od bana.  

 

Zarzuca się mi że 4 ssy są takie same, tłumaczyłem to ze gra mi się zawiesiła podczas robienie ssy tz obraz mi się zamroził na chwile. Przecież są  metody żeby to sprawdzić czy ssy były edytowanie czy kopiowane przecież nie będę wam tego tłumaczył liczę jedynie na to że znajdzie się tu jakaś kompetentna osoba żeby wyjaśnić tą sprawę

 

 

 

 

 

 

 

 

Twój nick podczas gry: MoCaRny KnuR

 

Godzina, data zdarzenia:koło 21 00 /dziś

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP:0:0:19036532

 

Uzasadnienie:

 

   

 

chciałem pobrać demko i rozpisać, ale jest to niemożliwe.... i proszę nie wyskakujcie mi z tekstami, typu: Jedyną szansą na UB jest 100 reklam sieci zrobionych własnoręcznie.

 

/Bo nie chodzi tu o to żebym mógł znowu grać na waszych sev. chce tylko sprawiedliwości, bo mnie to gryzie jak ktoś mnie niesłusznie oskarża 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzę hltv ale wytłumacz mi  co jest po lewej stronie przy zielonych skrzynkach od respa TT. Metodą na sprawdzenie, czy ssy były modyfikowane, jest sprawdzenie godziny oraz codu crc32, które w przypadku Twoich ssów są takie same.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda mojego czasu na pisanie tu i udowadnianie rzeczy dla mnie oczywistej Zrobicie, to co uznacie za stosowne Pozdrawiam i żegnam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...