Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> odwołanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

Twój nick podczas gry: ehe

Godzina, data zdarzenia: przed/po 15

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP:' STEAM_0 : 1 : 34401379 '

Uzasadnienie: Nie rozumiem czemu braciak dostał bana i jeszcze za "podszywkę" o co chodzi? Czarna banowałaś to się wypowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brata* 

 

 

 

Prawie każdy admin dobrze wie że brat gra na nicku "ehe" to czarna jak na złość daje bana :) Chyba komuś się nie podoba moje towarzystwo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jako admin masz reagować na u@, a admin "ehe" nie reaguje wogóle na zgłoszenia. ja wbiłam na serwer o godzinie 14:40 i było pełno zgłoszeń a brak reakcji. Skoro pozwalasz mu grać na adminie to, niech reaguje i naucz go tego. Wystarczy zerknąć na hltv z godziny 14:40

 

 

 

http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1504181430-de_dust2.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale widze , że Ty nie dostrzegasz problemu wogóle. Wiem, że Pajut to Ty i ehe to Twój brat.

 

Czemu nie może grać na non steamie? A pozwalasz mu grać na koncie adminowskim? Będzie tak, że  kiedyś będzie sam na serwerze , będzie pełno cheaterów i nie będzie mógł zbanować na Twoim koncie. Zrozum, że taka opcja nie powinna być dopuszczalna. Niech h@ zdecyduje co z tą sytuacją zrobić.To nie kwestia tego czy ktoś Cię lubi, czy nie lubi. Po prostu uważam, że tak nie powinno być.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaki w tym problem widzisz? on gra nawet nie wie jak wpisać menu adminów, to on sobie gra a nie ja więc nie rozumiem, on nie potrafi z tego korzystać bo gra tylko dla zabawy po pracy czy coś, o co Wam chodzi to nie rozkminiam tego... Czemu nie może grać na tym serwerze skoro nie robi nic z tym że mam admina? (czyt. nie korzysta z admina) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby opiekun słusznie zadecydował. Skoro Ty dostałeś admina to nie powinien korzystać z Twojego steama nikt inny. Już mieliśmy taką sytuacje z ascxw, że o miał admina a braciszek latał odpalony :) Chcesz komuś udostępnić steam to niech nie gra tam gdzie TY masz admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wypowiem się jeszcze ja. 

 

 

 

Dam ci UB, lecz zabieram admina. Miałeś już raz odebranego admina, ale kto by pomyślał, że dajesz konto bratu. Administrator na mojej sieci nie powinien czegoś takiego robić, a ty będziesz przykładem jak łatwo stracić admina za taką bezmyślność. Jak wrócę do domu zdejmę Ci bana, oraz odbiorę admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...