Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie AlN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

Nick:AlN

Wiek:21

Doświadczenie (w byciu adminem): No niewiem sam moge sie ocenic jakos najlepszy admin, ale glupio samemu siebie oceniac, moze jak zostane adminem bedziecie mogli mnie ocenic. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):Niewiem jak to wszystko sie pozmienialo z amx adminem ostatnio bylem ( tak pi razy oko) 5lat temu , ale niewidze problemu odswiezyc pamieci. (Wujek google nieboli) .

Staż w CS-sie:Z 12 lat juz bedzie jak neiwiecej  (z przerwami)

 

Steam / NonSteam:Steam

Dlaczego Ty:W godzinach porannych i tak od 5 gra nieraz paru ludzi , ale 0 adminow a cziterzy niespia  i to odstrasza ludzi  zeby grac nad ranem a ja chetnie sobie tak pogrywam jak i godz. nocne . Do tego wydaje mi sie ze moj skill mowi za siebie , bez premium wiekszosc czasu otwiaram tabelki:) . 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Roznie to bywa , ale napewno +3h o roznych porach. 

Kontakt:Forum, Skype itp.  jak bedzie potrzeba dogadamy sie jakos. 

 

To chyba wszystko z mojej strony , na pytania moge odp na pw, lub pod tematem. 

 

 

 

Link: https://www.gametracker.com/player/AlN/80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja oczywiście także jestem na TAK.

 

Widać, że nie kłamiesz, GT mówi samo za siebie.

 

Wiek, steam, wszystko gra. Więc myślę, że sobie poradzisz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam , pisze z tego powodu ze trwa to juz 6 dni i 0 rezultatow w jakims kieruku poprostu nic sie tu niedzieje , patrzac na inne podania widac ze zostaly opracowane w 2-3 dni a w tym temacie cisza ni zadnego pw ni nic zadnego H@ . Prosze od ogarniecie tego wreszcie male tak lub nie i to starczy a nie zabieracie sie do tego jak pies do jeza . 

 

 

 

By: paraellooptimaloegaleahoprimomaximohm ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...