Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o admina WoJtAs


dealan4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WoJtAs

 

Wiek: 21 (w maju będzie)

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże, byłem na wielu większych serwerowniach.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

 

Staż w CS-sie: 9 lat w tym roku mija

 

Steam / NonSteam: Non Steam

 

Dlaczego Ty: Graczy na serwerze mnóstwo, administratorów mało, a online to już w ogóle porażka, a jeśli już są to przy zgłaszaniu nie nadążają wszystkich sprawdzić i banować. Gram tu często, po kilka godzin dziennie, w nocy i za dnia. Zgłaszam odpalonych graczy kiedy tylko widzę, lecz nie zawsze dostaję pomoc. Odkąd zacząłem tu grać, serwer bardzo mi się spodobał, atmosfera na serwerze również, stali bywalcy już mnie poznali. Posiadam mikrofon, także z dogadaniem się nie będzie problemu. Na forum nie bywałem za często, ale jak bym dostał admina, to na pewno spędzał bym tu o wiele więcej czasu. Proszę o rozważenie mojego podania i Pozdrawiam Wszystkich!

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-6h

 

Kontakt: [email protected]     -     skype: damian.wojtasinski     -     facebook.pl/dealan4

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Wojtas/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie aż mam chęć, by cokolwiek napisać.

 

Na wstępie powiem, że bardzo ładnie napisane podanie, nie na "odczep" (nawet z interpunkcją, co mnie szokuje ^^).

 

Kontynuując... Widać, że użytkownikowi zależy na adminie. Dużo zgłoszeń można od niego zobaczyć w dziale UBT "Zgłoś czitera". Jest aktywny na serwerze, co może potwierdzić gametracker. W dodatku gracz bardzo sympatyczny, miło się z nim plotkuje. Nie widzę i nie mam zastrzeżeń do tego Pana. Ode mnie oczywiście wielkie, a zarazem tłuste TAK.

 

Powodzenia rówieśniku ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...