Skocz do zawartości
! Elader ~ Criistal ~

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Spis na kolacje - Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Obecnie: SektorAdrenaliny | Ellader

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): Moje doświadczenie na funkcji admina jest duże, prowadziłem niejeden serwer, miałem styczność z prowadzeniem serwerowni gdzie pod opieką mieliśmy kilkanaście serwerów CS 1.6

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: 6lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: To dobre pytanie lecz i mam na to dobrą odpowiedź, ponieważ jestem człowiekiem opanowanym lecz kieruje się swoimi zasadami, wiem czego chce lecz też potrafię się przystosować to obecnego regulaminu serwera czy też forum, potrafię być wobec ludzi kulturalny ale widzę tutaj jeden warunek który stosuje w swoim życiu, czyli " coś za coś " jeśli ktoś wobec mojej osoby nie ma szacunku czy też kultury wtedy ta osoba nie dostanie tego ode mnie, lecz myślę, że to nie będzie żadnym problemem, wracając do tematu, jestem nocnym graczem więc przesiaduje na serwerze nocą, czy to dni robocze czy też weekend, w nocy często żadnego admina nie ma ale są za to tkw "Dzieci neo" z cheatami, więc chciałbym pomóc w oczyszczeniu serwera w porach nocnych w dniach roboczych i dniach weekendowych, gram u was od września tamtego roku i wiem jak to jest w nocy na serwerze Only DD#1 dlatego stąd te podanie i chęć mojej pomocy, bo czasami w nocy jest tak, że gracze uciekają z serwera bo gra "aimowiec" a przez "vote" w konsoli jak i "/voteban" komendę nie da się nic zdziałać, myślę, że tyle wystarczy żeby was nie zadręczać lekturą : )

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 22/23 do 5/6 rano.

Kontakt: Steam - kruczek323 Email - [email protected]

Link do GameTracker'a:

Miałem tutaj kilka nicków lecz wszystko ładnie widocznie na poniższych dwóch linkach, łącznie ok 113 godzin przegranych.

 

1. http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=Elader

 

2. http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=Ellader

 

 

 

Małe sprostowanie:

 

? Chciałbym aby odpowiedzi na temat mojego podania były napisane z konkretnymi powodami, żeby nie było po prostu "Jestem na Nie, bo go nie widziałem"

 

? Chciałbym aby odpowiedzi typu "Nie widziałem/am abyś zgłaszał coś na u@" nie chce przypominać, że gracz serwera nie ma obowiązku zgłaszać na "u@" aby w przyszłości mieć większy plus na stanowisko admin, gdyż opcja "u@" to jest dobrowolna pomoc dla admina, a admin powinien sam wypatrzyć cheatera więc nie rozumiem skąd takie odpowiedzi w różnych podaniach, po co się tym kieruje : )

 

? Moje nicki wcześniej były zmieniane lecz teraz pozostaje na tym aktualnym, to były wyniki zmieniania mojego "image" który w bliższej przyszłości nie będzie zmieniany

 

? Ostatnia kwestia, mnie przeważnie spotkacie nocami na > Steam, forum, możliwe, że na forum będę wchodził "czasem" w godzinach dziennych jeśli czas na to pozwoli :)

 

 

 

Dziękówa no i miłego czytania :) Z fartem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj jeden screen z dzisiejszej nocy, w sumie poranka bo to już 5:13, gdzie ludzie pouciekali bo dwóm panom zachciało się grać na cheatach ( oczywiście zostali już zgłoszeni na forum przez moją osobę" Tak to właśnie wygląda w nocy w dniach roboczych bądź nad ranem, jak widać na screenie poniżej.

 

 

 

uQXfKkY.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność jest, mimo iż nie gram narazie na DD2 i Cię nie widziałem ^^ To jednak, spełniasz wymagania :)

 

Jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście  , że jestem na TAK .

 

 

 

+wiek

 

+steam

 

+aktywność

 

 

 

Poza tym miałem przyjemność z Tobą grać wydajesz się być spokojną , ogarniętą i kulturalną osobą . Myślę ,że sobie dobrze poradzisz na funkcji admina ;)

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...