Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Marcin Pompa na admina ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Marcin SoSna Pompa `

Wiek:20lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Hmm gram od kilku ładnych lat ale ostatnio miałem 2 letnią przerwę :D bywałem adminem na kilku serwerowniach miałem w sumie swój serwer ale niestety brak czasu i upadł ;p byłem adminem na Fantazji 4FUN, na cs wysypisko, cs-extreeme :D cs-prosiaczek miałem zastępce H@ całej serwerowni :D i tak kilka swoich serwerów do mixów itp. :D 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Kiedyś bym napisał pewnie 10 ale napiszę 8-9 bo bym musiał sobie wszystkie pluginy itp przypomnieć :D  

Staż w CS-sie: około 8lat :D z przerwami :D 

Steam / NonSteam :STEAM_0:1:32266839 

Dlaczego Ty: Bo myślę ze dużo osób mnie lubi na serwerze i gram często akurat w godzinach 22-6 a wtedy właśnie dużo osób lata na czitach tak jak wczoraj dostałem ub wchodze a typ na aimie i wh staty 130 na 4 ;D no to porażka grać się nie da i ludzie wychodzą :P myślę ze jestem w stanie podjąć się tego zadania i mam przegrane wystarczającą ilość godzin :D a podoba mi się ta serwerownia i chciałbym tu zawitać na dłużej :D 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5h lajtowo :D 

Kontakt: steam ;D 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


także ten nie sprawdzaj na nick tylko na steam id :P a każdy wie ze to ja na tych nickach bo ciągle gadam przez mirko :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie:

 

1. Brak kultury w wypowiedziach

 

2. Nie dawno miałeś bana. Nie mam zaufania co do Twojej osoby

 

3. Nie spełniasz wymagań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...