Skocz do zawartości
astroe

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Przemierzamy cały świat, przemierzamy wszechświat

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję urlopu, złapałem laga i nie mogę się odmulić, irytują mnie ludzie na serwerze, staram się być miły ale nie wytrzymuję, nie chce nikogo obrazić ani urazić, proszę o wolne do przyszłej soboty(w tym tyg godzinki będę mieć, w przyszłym nie), oraz o sprawdzenie ostrzeżeń na moim serwerze w niedzielę(tą).

 

 

 

Robię przerwę bo irytują mnie ciągłe pytania i problemy...

 

Zawsze gdy wejdę na serwer

 

To mimo że jest kilku adminów

 

To ludzie non stop robią jedno i to samo:

 

Laguje to

 

Laguje tamto a to

 

a kiedy granaty naprawicie(niby się nie podobało a serwer  1100 miejsc w górę poszedł(granaty naprawione już jak coś, biją po 150)

 

a czemu tyle bija

 

a co mam zrobić żeby nie biły na raz

 

w co dodawać na saperze, sztabowym ,strzelcu, aniele, sanitariuszu, szturmowcu, rusherze, taktyku i....

 

a czemu same premki latają

 

Zniszczyłeś serwer, przedtem było lepiej(a 1100 miejsc serio)

 

"pomusz to pomusz tamto"

 

Admini mi spamują ze nie beda grac jak nie osłabię granatow(dzieciaki)

 

Jeden pyskuje że mu ostrzeżenia dalem za zle bany i obraża się na mnie jak dziecko mimo że jest w moim wieku

 

Wszyscy o coś pytają, wszyscy myślą że odpowiem, jak wchodzę to jest jeden wielki burdel na u@ bo każdy coś chce, a jak nie odpisze to mi mówią że skarga tam sram i jeszcze inne, przeglądam konsole żeby im odpisywać wgl do dupy, dlatego też proszę o te 9 dni urlopy(10 w sumie bardziej), ponieważ muszę odetchnąć od csa.

 

 

 

 

 

Dziękuję

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...