Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> ub marcin jeszcze raz

Rekomendowane odpowiedzi

Screeny w paczce są z 27 marca 2015, 01:35 a masz wstawić screeny z 08.04.2015 - 19:37 .

 

 

 

 

 

Masz 24h na wrzucenie screenów od momentu zbanowania , po tym czasie jedyną szansą na UB będzie 100 reklam sieci zrobionych własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm okej wszystko ekstra tylko czy na pewno admin zrobił mi te screeny czy tylko wpisał taki powód? bo ja osobiście nie mam tych screenów jak dobrze pamiętam bo grałem pare lat temu i miałem admina i wg i na tej serwerowni akurat adminowi też się screeny zapisywały czy tutaj też jest taka możliwość? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to był ban od typa na stronie ;p mi sięrozchodzi o tego bana ze screenami :) bo przejrzałem cały folder steama wyszukiwałem i nie ma.. jeszcze kurwa wtedy tak lamiłem jak dostalem screny miałem 7:5 a jak mam 50:10 czy cośtakiego to nikt nie robi :) porażka.. można sprawdzićczy admin wg wykonał te ssy?!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Japierdole nie wierze Silverka ty jesteś taka przygłupia czy mi się zdaje? myślisz ze nie potrafię wrzucić screenów jak mam steama? gram od czasów jak ty pewnie robiłaś w pieluchę.. niech ktoś do chuja sprawdzi czy admin mi zrobił screeny bo dużo osóbm nie tam nie lubi ponieważ z dupy się wziałem i karam ich :) a raz już miałem robione to były czyste więc teraz możliwe ze dostałem perma z takim powodem :) a normalnemu graczowi nikt nie uwierzy więc każdy ma wyjebane :) Porazka.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wyjebane mam w te wasze warny to jest porażka co się dzieje na tym serwerze.. ja żadnych screenów nie mam.. możecie sobie kurwa hltv zobaczyc jak nie wierzycie ze czysto gram :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czas na wrzucenie screenów minął jedyną szansą na UB jest 100 reklam sieci zrobionych własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps. bana dodałem przez stronę ponieważ był reset bansa i dodałem wszystkie aktualne bany z tematów .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...