Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Prosze o Unbana : FFA

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : .vandaL 

[AMXBans] Reason : ' Czitowanie ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 59646469 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 82.38.244.153 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

Przepraszam ze nie trzymam sie wzoru. Ale zostalem zbanowany kiedy bylem offline. Czyli nawet nie bylo mnie na serwerze o banie dopiero dowiedzialem sie teraz kiedy probowalem wejsc na serwer. Prosze o szybka analize demka i unbana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widzę są 2 bany na tym samym IP z takim samym powodem bana .

 

 

 

 

 

Zapraszam admina @ksiezyc do przedstawienia dowodów .

 

 

 

 

 

Przypominam , że admin ma na to 24h po tym czasie gracz otrzyma UB a na konto admina powędruje ostrzeżenie do działu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 W kazdym razie wlasnie sam zobaczylem demko i chyba wiem o ktora akcje chodzilo. Nie podoba mi sie to ze na podstawie jednej akcji czysta osoba moze dostac bana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem to ksiezyc najpierw zbanował gracza o tym nicku na NS potem wbil taki sam nick na STEAM jak okazało się że było takie samo IP to dał bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oby przyszedl nie chce czekac az do rana za unbanem :( Co do tego maly to tak zmienialem z nsa na steama ale nie wiedzialem ze mam bana na ns. -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak napisał kolega wyżej Richard. 

 

Robiłem screen'y dla gracza .vandaL ( jeśli dobrze piszę nick, jeśli nie to przepraszam), ale w trakcie robienia SS gracz uciekł. Po przez amx zbanowałem tego gracza, a po chwili wszedł gracz o takim samym nicku oraz takim samym IP. Skoro wszedł i tu i tu na tym samym ip, nicku to sprawa była dla mnie jasna.

 

Prosiłbym o wykres w logach, aby opiekun wstawił i udowodnimy, że screen'y zostały robione ! 

 

 

 

Pozdrawiam ! :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzilem i screenow nie mam. Lecz mam bana. Sprawa wyglada tak najwyrazniej mialem takiego pecha ze screeny byly robione a ja wyszedlem. Nie zauwazylem ze mam bana a akurat zmienialem na steam. Gralem na ns dlatego bo na innych serwerach na steamie mam za duzy ping i chcialem zobaczyc czy tutaj tez tak jest prosze o unbana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sprawdzić musisz na NS czy masz ss bo tam je miałeś robione

 

 

Nie wypowiadamy się w dziale UBT.

 

 

 

@ksiezyc zgodnie z regulaminem, masz mieć dowody banów powyżej 30h. Jeżeli takowych nie masz, kolega dostanie UB, a Ty ostrzeżenie w odpowiednim dziale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzilem i steama i non-steama. SS nie ma z zadnej mapy 0. A slyszalem ze to 24h wiec jutro rano powinienem dostac unbana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żenujące to jest woje zachowanie, musisz robić screeny/demka banów powyżej 30h. Czekamy. Nie masz UB leci. Czytałeś regulamin? Z tego co widzę, to raczej nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sprawdzilem i steama i non-steama. SS nie ma z zadnej mapy 0. A slyszalem ze to 24h wiec jutro rano powinienem dostac unbana.

 

 

Screenów jest 5 w formacie .tga

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/29176-wz%C3%B3r-wstawiania-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

 

 

Poszukaj ich.

 

 

 

 

 

 

Bo ciezko wejsc w logi i sprawdzic, ze SS byly robione. Good !

 

 

Miej pretensje tylko do siebie, za złe wykonywanie swoich obowiązków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ksiezyc tak zawsze bylo jezeli gracz ucieka odpalasz konsole i robisz screena 4 sekundy roboty i temat bylby zamkniety administracja ma od cholery roboty po co im dokladac wiecej jeszcze mozesz w kilka sekund zaoszczedzic komus pracy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak powiedzialem. Na moim komputerze nie ma zadnych ss'ow ani w folderze Ns ani steam. Zgaduje ze przerwaly sie one kiedy wychodzilem z serwera. Proponuje ogladnac demko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem z jakiej racji toczycie tutaj dyskusję . Powód bana w banie jest wyraźnie napisany "Czitowanie " a to oznacza , że admin musi przedstawić dowody na czitowanie gracza . Oceniamy to co widzimy w bansie a powód bana jasno mówi " Czitowanie " a czy były robione screeny czy też nie to mało ma tutaj do rzeczy . Powód bana jest jasny czekamy na demko od admina wraz z rozpiską . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Ss byly robione na pewno bo bez tego nie daje bana, a wystarczy w loga wejsc, ale jak nie to nie.

 

2. Na prodigy gracz w ogole nie gra. Pojawia sie na spec dwa razy i wychodzi.

 

3. Demka z poprzedniej mapy (tuscan) nie moge pobrac, bo antywirus informuje o wirusach.

 

4. Gracz, ktory napisal o ub zostaje odbanowany przeze mnie.

 

 

 

The end, temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bany zostały zdjęte z powodu braku dowodów .

 

 

 

 

 

Na konto admina powędruje ostrzeżenie do działu dla adminów .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...