Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwołanie od dziecinnego bana Malu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: |M^C^H^A^N^I^K|

 

Godzina, data zdarzenia:07.04.2015 - 19:17:15

 

Mapa:Multi-Head.pl [DD2+COD+BF4][R.E.S.E.T::L.V.L/O.D.Z.N.A.K] 1shot1kill.pl (de_dust2)

 

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:774737357

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Chciałbym zgłosić nie stosowne zachowanie i reakcje admina Malu

, ponieważ upomniałem go dwa razy grzecznie żeby grał zgodnie z zasadami gry i nie stawiał min w przejściu za trzecim razem się uniosłem bo jak na admina powinien wiedzieć jakie są zasady gry na serwerze a się nie stosował . Wiem że admin ma władze i może się uważać za ważniejszego ale bez przesady to że go ładnie prosiłem żeby nie stawiał min w przejściu i później już mu powiedziałem coś mocniejszego to nie znaczy że ma bez powodu dawać ban aż na tydzień. Gram u was dość długo i sądziłem że admin ma obowiązek przestrzegać zasad a on z uśmiechem na złość mi że go upominałem nie jednokrotnie dał mi bana.. Wiele graczy może powiedzieć że kiepski admin z niego a nawet się spotkałem z takim komentarzem zanim mnie po banie wywaliło z serwera. Wiec proszę tych resztę adminów o rozsądek i byłbym wdzięczny gdybym dostał UB , ponieważ gram uczciwie i oczekuje tego od innych a on nie jest nie wiadomo kim  żeby nie obowiązywały go zasady panujące wśród graczy. Myślę że jak zasięgniecie opinii innych graczy z serwera takich jak VIPER, Gromsu, Slonzok, Znow laguje ;/

, i myślę że wielu innych że ten ban to była jego dziecinna zagrywka i nie na poziomie admina z waszej sieci serwerów. Proszę o wyrozumiałość i uwzględnienie tego że oczekiwałem od niego właściwego poziomu i gry z zasadami.  Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Pozdrawiam ...

 

 

 

 

 

 

 

52497755719413326680.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze zaznaczę na samym wstępie, że za komentarze przedstawione na ss ludzie tracą ząbki, Tobie udało się dostać jakże krótkiego bana. Ściągnij sobie HLTV i naucz się ziomuś definicji przejście, ponieważ odnosząc się do ludzkiej skali na gali jest 5 metrów do przejścia. Wystarczy wcisnąć klawisz taki jak spacja i po problemie.  

 

Oczywiście bez UB, odczekasz tydzień i nauczysz się szacunku, chyba sam nie wiesz do kogo ;)

 

2dsh5wg.png Komentarz do ss: Mówią, że jestem dzikiem ale świnie sobie wypraszam  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...