Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> odwolanie od bana juz po raz 10

Rekomendowane odpowiedzi

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem czemu znów od razu zamkniety temat ? sidy się różnią ip może być lokalne i dużo osób mieć to samo czekamy 24 godziny aż zmieni ip bo ma taka możliwość jak tego nie wykona w ciągu 24 godzin wtedy dopiero można Bez Ub nie kumam czemu tak szybko się zamyka ? 

 

 

 

po drugie chyba o gracza walczymy wiec zawsze ma opcje zrobienie 100 reklam dla sieci lub dogadania się z administratorem nie wiem w jaki sposób ale istnieje szansa . 

 

 

 

prosze o rozwage . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


happy taka ze istnieje opcja lokalnego ip a istnieje tez ze gracz gra na nsie generujacym fake steam id a nasz bans bedzie go banowal milion razy a itak wejdzie po wyl i wl gry najwyrazneij cos sie zmienilo bo zawsze aktywny ban to aktywny i bylo po temacie ale jezeli w ten sposob to ma wygladac ze ktos robi jak podalem wyzej a potem moze grac to najlepiej w ogole nie banujmy bo i po co tez wejde na nsie bede czitowal poleci perm a potem na steamie " halo to nie moj ban " 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem sie na jego temat bo to ja go zbanowalem.

 

 

Dostał ssy bo dziwnym trafem wiedział gdzie kto jest wiec wyglada na to jak by mial WH ale mniejsza z tym

 

Jak widzicie w amxbans jest tez nick " HUBE" z tego co pamietam to był nick wlasnie twój kolego bo pisales ze to ty szkoda ze ss'a nie zrobilem bo bym mial dowod  i to duzy.

 

Zbanował go EXTIVE i myslalem ze ss'y zostały dodane wiec nie dostawał bana za Aktywnego. Ale widze ze sie robi afera z tego wiec moge potwierdzic ze ten gracz grał na nicku " HuBe"

 

 

Wiec nie powinien UB dostac. Pozdrawiam

 

 

@edit.

 

 

ALE GRALES NA AKTYWNYM BANIE WIEC BRAK UB! / NIE KŁAM ŻĘ KTOS CI SIE WKRADL BO TO NIE MOZLIWE.

 

 

PROSZE O ZAMKNIECIE TEMATU!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niech ktos wyzej zdecyduje a to ze czyste to nie takie proste wystarczy ze jaki kolwiek wczesniejszy ban na to ip zostanie edytowany z fake steam id na ip i i tak nie wejdziesz 

 

 

 

czekamy na decyzje czerwonych 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


serio jestescie super mam czyste SSY ktos mi sie wkradl na IP i robil reklamy a jak mowie ze to nie ja to wy na to nic gratuluje z takim podejsciem zajdziecie daleko :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak @jar|luki czekamy na reakcje czerwonych nie ma co dalej w tej chwili zamykam aby nie bylo nie potrzebnego spamu . 

 

 

 

znalazłem dwa tematy z graczem -> 

 

http://multi-head.pl/topic/59615-odwolanie-od-bana-znowu/#entry313770

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/59397-prosba-o-ub/#entry312732

 

 

 

w 3 tematach inne ip. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...