Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ingus haks czy nie? Poddaję do oceny.[nie skarga]

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, podczas gry miałem sytuacje, która wygląda jakby gracz za dużo widział. Dodaję, że gracz zeskanował, nie trafił we mnie, ale rzucił we mnie idealnie HE. Chciałbym, żeby osoby z więskzym stażem sie wypowiedziały, bo i tak nie mam IP gracza, więc nic nei wskóram. Pomijam świadków i uzasadnienie. 

 

 

 

 

 

Data i godzina:   5 kwietnia 2015, zapisałem że 22:55 ale demko jest ze wcześniej więc nie wiem :/  

Nick admina/gracza, który zawinił: Ingus("TheSuspect"), Wobbu(Ja) -nicki są przed nawiasem 

 

Dowody:http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1504052203-de_dust2.dem.zip     Można tak oglądać od 7 minuty :)

 

 

 

Moja ocena:

 

Gracz podczas strzelania na BS'ie widziałem skrawek mnie(celowałem z AWP na długą wtedy), jednak podczas "akcji" mogło to być niezauważalne i tak to wyglądało po zachowaniu gracza. Oddał klasyczny skan w bramę, nie trafił=nie ma mnie tam. Później leci dziwnie rzucony HE, tak bym dostał maksymalny damege'a. Dla mnie jak cholera podejrzane :D 

 

 

 

Jakie są wasze opinie?

 

 

 

Detektyw Wobbu.

 

 

 

Ps: Jeśli chodzi o moją reakcje na czacie, ja tak zawsze piszę jak mnie ktoś zabije :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak widziałem to i wszystko wyglądało normalnie. Poresztą Wobbu, ty każdego podejrzewasz o czity także wydaje mi się to śmieszne i cała ta skarga również. W dodatku to nawet nie powinno być w dziale skarg tylko zgłoś czitera :) 

 

Aha i detektyw z ciebie żaden :) Nie jesteś Malanowskim :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...