Skocz do zawartości
Radosław Giera

Podanie o Admina :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:RADEK*_*

 

Wiek:16

 

Doświadczenie(w byciu adminem): byłem już adminem na 2 innych serwach 

 

Znajomość AMXX ( w skali 1-10): 6:10

 

Staż w CS-sie: 2 lata

 

Steam / NonSteam: NonSteam

 

Dlaczego ty : zawsze jak wchodzę na serw to są jacyś ludzie co rzucają he na resp  albo przychodzą tacy co odrazu aim i wh a to często jest rano  a ja jestem praktycznie cały dzień więc mogę się tym zająć   :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na cs-a poświęcam do 3 do 5 i zależy w jakie dnie w sobote i niedziele cały dzień praktycznie 

 

Kontakt: Możliwe kontakty zemną to GG, fb, steam,  

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/RADEK%2A_%2A/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick:RADEK*_*

 

Wiek:16

 

Doświadczenie(w byciu adminem): byłem już adminem na 2 innych serwach 

 

Znajomość AMXX ( w skali 1-10): 6:10

 

Staż w CS-sie: 2 lata

 

Steam / NonSteam: NonSteam

 

Dlaczego ty : zawsze jak wchodzę na serw to są jacyś ludzie co rzucają he na resp  albo przychodzą tacy co odrazu aim i wh a to często jest rano  a ja jestem praktycznie cały dzień więc mogę się tym zająć   :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na cs-a poświęcam do 3 do 5 i zależy w jakie dnie w sobote i niedziele cały dzień praktycznie 

 

Kontakt: Możliwe kontakty zemną to GG, fb, steam,  

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/RADEK%2A_%2A/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na NIE

 

- aktywność w ostatnim tygodniu słaba

 

- na serwerze nie raz obrażałeś innych graczy (bany)

 

 

w ostatnim tygodniu nie byłem obecny bo miałem wole takie jakby od cs chwile ale teraz znowu zaczynam a te bany już się nie powtórzą jak chociaż raz tam przeklnę to weźmiecie mi adma odrazu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na NIE

 

- aktywność w ostatnim tygodniu słaba

 

- na serwerze nie raz obrażałeś innych graczy (bany)

 

 

w ostatnim tygodniu nie byłem obecny bo miałem wole takie jakby od cs chwile ale teraz znowu zaczynam a te bany już się nie powtórzą jak chociaż raz tam przeklnę to weźmiecie mi adma odrazu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również na NIE.

 

 

 

 

 

 te bany już się nie powtórzą jak chociaż raz tam przeklnę to weźmiecie mi adma odrazu  :D

Chyba sobie kpisz?

 

Na admina trzeba sobie zapracować, a nie będziesz zawracał dupę OP.

 

-Aktywność dno.

 

-Nie znasz regulaminy.

 

-Kultura na poziomie zerowym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również na NIE.

 

 

 

 

 

 te bany już się nie powtórzą jak chociaż raz tam przeklnę to weźmiecie mi adma odrazu  :D

Chyba sobie kpisz?

 

Na admina trzeba sobie zapracować, a nie będziesz zawracał dupę OP.

 

-Aktywność dno.

 

-Nie znasz regulaminy.

 

-Kultura na poziomie zerowym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Na razie masz zerowe szanse na posadę admina serwera z taką historią w bansie pokaż, że ci zależy będziemy cię bacznie obserwować.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Na razie masz zerowe szanse na posadę admina serwera z taką historią w bansie pokaż, że ci zależy będziemy cię bacznie obserwować.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...