Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Ban [cod 201]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Blee.

Godzina, data zdarzenia: 28.03.2015 okolo godziny 00.30

Mapa:De_Eldorado

STEAM_ID / IP:' STEAM_2 : 0 : 1099440820 ' 

Uzasadnienie: Miałem wtedy bezlik ammo dlatego tak na slepo wszedzie strzelalem. Ale wracajac do ss'ow mam pewna sugestie te dwa bez napisu o ktory tu sie rozchodzi to wydaje mi sie ze dlatego ich nie ma bo to bylo robione jak zginolem a jescze wydaje mi sie ze ja musialem je sam ponumerowac bo na moje oko to one zaczynaja sie od 54321 tzn jak jes ss05 to powinien byc 01.A dlaczego wszystkie sa  np:halflife04(01),halflife04(02) a nie halflife01(01),halflife02(02) tego tez nie wiem.Skad ja mam wiedziec dlaczego nie ma tam tego napisu skoro sam admin ktory sie wypowiadal pod tematem z moimi ss'ami nie wiedzil dlaczego tak sie dzieje i ze tez juz mial taki przypadek.Skoro widac ze tam nic nie mam to dlaczeo bez Ub jest temat i jeszcze jedna sprawa nie wiem czy wogole dobrze ze ttu wrzucilem to odwolanie ale nie znam sie na tych wszystkich procedurach.

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozchodzi się tutaj o napis "Orientuj się", lecz przede wszystkim rozchodzi się o screeny, które wrzuciłeś:

 

HalfLife04 (1)

 

HalfLife04 (2)

 

HalfLife04 (3)

 

HalfLife04 (4)

 

HalfLife04 (5)

 

 

 

Screeny z Multi-Head.pl robią się:

 

HalfLife00

 

HalfLife01

 

HalfLife02

 

HalfLife03

 

and HalfLife04   <---- nie inaczej.

 

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/58888-ssy-blee/

 

Jedyną opcją w celu uzyskania UB jest wykonanie własnoręcznie 100 reklam sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...