Skocz do zawartości
Master Of Disaster

problem z fps w smoke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

cały czas mam problem z fps w smoke, spadają mi nawet do 10.

 

Problem mam od nie pamiętam kiedy, unikałem smoke;) a teraz dość tego:) za dużo razy ginę w zadymie ;P)

 

 

 

Poniżej specyfikacja mojego sprzętu:

 

 

 

HP DV7

 

Core2Duo 2x2,2GHz

 

4gb ram

 

grafika ATI Radeon 4350

 

 

 

Robiłem formata, instalowałem wszystko od nowa, wyłączyłem synchronizację pionową w ustawieniach karty.

 

 

 

To wszystko nic nie dało.

 

 

 

Może ma ktoś dalsze pomysły? Wina sprzętu to raczej chyba nie? Będę miał chwilę to zainstaluje i sprawdzę na NONSTEAM.

 

 

 

Z góry dzięki za pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak masz ustawiony parametr "fastsprites" w configu? Ustaw na "2".

 

 

 

Na trochę gorszym sprzęcie nie mam spadków (miałem, ale małe fiku-miku z cfg i po problemie), więc u Ciebie też powinno dać się to ogarnąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie z radeonami czasami dziwne rzeczy się dzieją :D ja też jakiś czas z tym walczyłem bo nie da się gra na low fps - tylko się człowiek denerwuje...  karty GF łatwo skonfigurować a z Radeonami zawsze jakieś przygody. 

 

 

Wiem że w radeonach występuje opcja przełączania grafiki, nie wiem czy Twój model ma coś takiego - musisz ściągnąć 'catalyst control center' - tam musisz się pobawić i poustawiać odświeżania itp no i przypisać hl.exe jako aplikacje wysokiej wydajności ( tutaj masz coś na ten temat :

) jak będziesz miał zainstalowane CCC to mogę CI SS z moimi ustawieniami powysyłać. Jak zainstalowałem dedykowane stery do Radeona bez CCC tez miałem max fps 60. Potem pobawiłem się z CCC i teraz gitara 100fps oll de tajm ;)

 

 

Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...