Skocz do zawartości
brOOk3n

Podanie Tushirek ;)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Tushirek ♥.♥

2. Wiek: 16

3. Mikro (obowiązkowe): Oczywiście, że posiadam ;)

4. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3:  W porywach od 2h do 13h i 1 minuty :Dhttp://scr.hu/0qnrp/ls9ii

5. Dlaczego właśnie Ty (min 100 słów) : Cóż moge powiedzieć, jestem pracowitym, cierpliwym i w miarę opanowanym chłopakiem, który nigdy nie odmówi pomocy, udzielałem jej, gdy pełniłem stanowisko admina COD'a 400 przez 8 miesięcy i można powiedzieć, że "zatęskniłem" za pomaganiem :D Doświadczeniem jako takim pochwalić się nie mogę, lecz z pomocą dzisiejszego najpopularniejszego źródła informacji czyli internetu oraz z pomocą niektórych już w tym zaznajomionych myślę, że podołam wyzwaniu jakim jest Moderator TS3 ;) Podstawy ogarniam, dodawanie rang, tworzenie kanałów, banowanie i tego typu proste rzeczy jak najbardziej nie są mi obce (byłem nieoficjalnie moderatorem na innym Teamspeak'u i miałem okazje się troszeczkę "pobawić" jeśli chodzi o tego typu rzeczy). Sądzę, że to odpowiedni czas, aby "rozwinąć" się na tej sieci, bardziej się w nią zaangażować, ponieważ aktualnie nie mam nic do roboty, a dodatkowa pomoc zawsze się przyda ;) Spytacie o dominujące cechy?: Pracowitość, zaangażowanie w dążeniu do celu, odpowiedzialność (jeśli coś spierdzielę to od razu przyznaję się do błędu), szczerość (jeśli coś mi się nie podoba to mówię to od razu, a nie pierdzielę się w tańcu, że tak powiem). Nie pytajcie o moje słabe cechy, ponieważ nie chcę, żeby je ktokolwiek wykorzystywał, kto miał okazje je poznać, ten poznał :D Zwykle jestem niekonfliktowym chłopakiem, lecz czasami, jak zresztą wszystkim, puszczają mi nerwy, kto się o tym przekonał to się przekonał i oby nie było więcej takich sytuacji :D Myślę, że chociaż troszeczkę przekonałem czytelników do mojej osoby i mam nadzieję, że dacie mi szansę do wykazania się i przy okazji zaczerpnięcia nauki ;)

6. Co wprowadzisz na naszego TS'a(Wprowadzenie ładu i porządku = odrzucenie podania): Wprowadzić? Hmmm, myślę, że na pewno miłą atmosferę, jak i dodatkowe ręce do pracy, których nigdy za dużo :) Chciałbym odciążyć troszeczkę aktualnych Moderatorów TS'a, a po tych odejściach na pewno dodatkowy "robol" się przyda :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...