Skocz do zawartości
logitouch

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Look@SS

Wiek: 25 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): słabe , kiedyś pomagałem prowadzić serwer , bardzo często staram się pomagać adminom w wyszukiwaniu oszustów .  

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3

Staż w CS-sie: 14 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ?  Ponieważ staram się obiektywnie oceniać graczy , wyłączam emocje podczas obserwacji innych graczy , a wszelkie hejty czy próby podpuszczania gaszę w zarodku , przez co zamykam wszelkie dyskusje unikając tym samym konfliktów :) . Dodatkowo moim argumentem jest to , że ostatnio bardzo często wchodzę na serwer w sytuacji gdy nie ma żadnego admina , a jak powszechnie wiadomo , gdy kota nie ma myszy harcują . 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny

Kontakt: Steam 

 

 

 

 

 

Game Tracker : http://www.gametracker.com/player/Look%40SS/80.72.40.110:27020/

 

 

 

 

 

 

 

Ps.: Zorientowałem się , że faktycznie ledwie 15 godzin mam 'nabite' . Jeśli nie macie żadnych obiekcji to mogę zrobić 30 godzin na serwerze i ponownie złożyć podanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini się przydadzą :)

 

Masz steam, parę razy cię widziałem na serwerze. AMX spokojnie się nauczysz w parę dni :)

 

Masz moje TAK.

 

 

 

Co prawda masz przegrane tylko 15 godzin a wymagane jest 30. Proponuję zamknąć podanko aż kolega wbije godzinki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobij godzinki na serwerze i napisz do mnie lub do innego moderatora o otwarcie tematu, na ten czas temat zamykam. 

 

 

 

 

 

PS: Jeżeli opiekun będzie chciał jak i przymknie oko to temat sam otworzy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...