Skocz do zawartości
BuKa

rtv

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza propozycja:Mam propozycję dodania tak jak w tytule pluginu rockthevote. Dużo osób skarży się na jego brak ponieważ np. rano jak jest mało osób a jest mapa np.piranesi to gra jest ciężka albo jak jest mapa,która nie każdemu odpowiada to wystarczy paru ludzi na rtv i nowy vote na mapę.

 

 

 

 

 

Druga Propozycja:To dodanie rozgrzewki już ten temat kiedyś był i nikt nie odpowiedział a ni nie zrealizował więc chciałbym dokończyć ten temat :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rogrzewka była omawiana, została przyjęta, ale żadne kroki w jej stronę nie zostały poczynione, tzn nie została po prostu dodana.

 

 

Co do rtv, to jest problematyczne, bo bez vote rtv nie istnieje, a na serwerze mamy cykl i tego sie pogodzić nie da. Jakby był plugin, dzieki któremu można przejść do nastepnej mapy, to takowy powinien się na serwerze znaleźć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to nagrałoby się to zmienić, bo dwa dni z rzędu grałem o tych samych godzinach rano i wieczorem i grałem ten sam cykl chateau-mirage-office-piranesi-2002. Przydałoby się jakieś urozmaicenie, a jak już mówiłem dziesięć razy, mapa grana w vote nie pojawia się przez 8 następnych map. Poza tym często jest admin, więc może dać vote na jakąś mniej znaną mapę typu blue.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wiem, że vote byłoby lepsze, ale tu od zawsze był cykl i nie wiem czy da radę to zmienić.. Można też ułożyć lepszy cykl, żeby mapy się powtarzały trochę, żeby było więcej dd2,inferno,nuke, zeby klasyczne i lepiej grywalne się przeplatały z tymi mniej znanymi, albo, żeby z rana czy poznym wieczorem to się przeplatały tylko klasyczne i mniejsze mapki. Widzialem serwer na którym po którejś tam godzinie, cykl zmieniał się na dd2>inferno, u nas możnaby tam dodać jeszcze jakieś, żeby od godziny przykładowo 1 w nocy jak się robi pusto, do godziny 10 leciały tylko te mniejsze, bardziej znane i nadające się do gry dla mniejszej liczby graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj w godzinach nocnych tj. od 23-24 zaczyna się już dd2 i potem ludzie wychodzą, przynajmniej na tygodniu, więc rtv zależne od liczby osób i vote po każdej mapce byłoby świetne. Wiem, bo adminowałem na serwerze pół roku i full był od 11 do 3 w nocy, tylko serwer zepsuł h@, bo zaczął grać w go :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...