Skocz do zawartości
astroe

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Konkurs dla najbardziej aktywnych:)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Chciałeś kiedyś zagrać klasą premium, jednak nigdy nie udało Ci się uzbierać środków by ją kupić, lub okres próbny był zbyt krótki? [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Dzisiaj serwer został zrestartowany z tej okazji dla pierwszych 3 osób które zdobędą 150 lvl zostaną przyznane nagrody w postaci 3 tygodni klasy premium.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Co więcej, wszystkie osoby mające 301 lvl na KTÓREJKOLWIEK z klas otrzymają premium na serwerze na okres miesiąca.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Jak zdobyć premium? Po wbiciu lvla wystarczy że zrobisz screenshota i wrzucisz go na jakiś hosting(proponuję ten(link)), następnie wrzuć go poniżej i pochwal się że to właśnie Ty jesteś osobą która zasłużyła swoją grą na klasę premium:)[/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna bugowac expa? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Pozwolę sobie strzelić że jedną z  tych 2 osób będzie gracz Mechanik(nie pamietam jak ma dokladnie napisany nick) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

[align=center]No witam :D

[/align]

[align=center]Nie śpieszyłem się zbytnio z wklejaniem zdjęcia ponieważ koledzy z gry mają dość dużą różnice w lvl-ach ode mnie i kolegi VIPER-a .

[/align]

[align=center]Jak już widzę uprzedził mój post i poinformował was o tym że będę kolejnym z takim lvl-em. 

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Także tego no lvl wbity nawet więcej dodam zdjęcie i przepraszam za jakość , ponieważ nwm dlaczego ale jak robię ss-a to mi pokazuje czarne tło . Więc zdj. zrobiłem telefonem ale obraz z laptopa odbija się i wyszło średniej jakości mimo moich 8 Mpx w aparacie.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Mój nick z gry : |M^E^C^H^A^N^I^K|

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Tutaj link do zdjęcia: 

http://www33.zippyshare.com/v/c7vDzHj9/file.html[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]PS: Gdyby coś było nie tak proszę po prostu pisać na PW często odwiedzam forum wiec na pewno szybko odpisze chyba że będzie jakiś szczególny dzień w którym nie bd mógł wejść. Dzięki i pozdrawiam..

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]52497755719413326680.png[/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Witam :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla zwycięzców:) Jeśli ktoś zdobędzie 301 lvl do 1 maja, zapraszam do konkursu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...