Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Czekamy na wypowiedź H@ // odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Twój nick podczas gry: Marcelo

 

Godzina, data zdarzenia: 31.03.2015 - 13;29

 

Mapa: Dust2

 

STEAM_ID / IP: NonSteam

 

Uzasadnienie: No więc tradycyjnie rano wszedłem sobie na wasz serwer DD2 #1 ... Ogólnie to nie szło mi zbyt dobrze staty przeważnie 6;6 lub 4;2 itd... Długo sobie nie pograłem bo admin: Czarna " dała mi bana za haxy ... Nie wiem gdzie ona te haxy zauważyła jak dobrze wiecie 4 razy robione SS i za każdym razem były czyste ... Ale ok   ;) uznała że używam cheatów to proszę o to demko :) 

 

 

 

 

 

 

 

33.png

 

 

 

Zamknęliście poprzedni temat ... Dlaczego ?? nie myślicie że może ktoś inny grał na moim nicku ?? Dlaczego nie pozwalacie mi się wypowiedzieć co do tych niby spalonych akcji ?? ... Wy macie umieścić demko i opisane spalone akcje pod tematem a nie zamykacie sobie " od tak " ... Czekam nadal na te demo i proszę nie zamykać tematu ja dalej będe bronił swojej niewinności bo wiem że nigdy nie używałem haxów 

 

 

 

@

 

Rozpisuje podejrzane akcje podane przez Richarda 

 

 

13;07 - Nie wiem co ty tam zauważyłeś .. Zwykłe skany a potem wejście do trupa po chwili zobaczenie ziomka z tt i uciekłem na b skanować ściane

 

 

 

13;53 - Kolejny raz nie wiem o co ci z tą akcją chodzi .. Zwykłe kampienie na respie i oczekiwanie na kogoś czy przyjdzie ... Akurat słuchawki ubrane miałem i słyszałem że nadchodzi ktoś z TT no więc tylko go zobaczyłem i strzelałem

 

 

14;04 - Zwykłe wyjście z respa i słyszałem ( Po lewo ) że idzie ktoś z tt więc byłem gotowy i strzelałem a jeśli chodzi o tego po prawo to normalnie wyszedł i zacząłem strzelać ??  :o

 

 

14;13 - Ziomek sam wyszedł po prawo i zacząłem strzelać do niego jak go zobaczyłem ..  :o

 

 

15;00 - o co ci chodzi ?? Zwykłe skanowanie przez drzwi potem podejście i rzucenie mniej - więcej Hejdża tam gdzie znajduje się ktoś z tt ( byłem pewny że tam ktoś jest bo galą zawsze ktoś przechodzi i na 70 procent byłem pewny że któryś dostanie Hejdża

 

 

15;15 - Jak zwykle wszedłem na B i zacząłem skanować to od środka ... Widziałem że nikomu nie zadaje damage to po prostu skanowałem obok i udało się trafiać to dokańczałem ...

 

 

16;46 - O co ci chodzi ?? idę sobie spokojnie na B i słyszę wybiegających tt to rzucam 2x hejdże na trupa a widzę ziomka że akurat wyszedł z trupa to zacząłem strzelać ??  :o

 

 

16:57 - Zwykłe skanowanie ściany na trupa ...

 

 

17;00 - Widzę że ubili mojego kumpla z teamu to zaczynam strzelać czy też hejkować

 

 

19;08 - Nic podejrzanego ...

 

 

@

 

@

 

@

 

 

Oskarżacie mnie o jakieś przeskoki ... Nie używam jakiegoś programu hl1 czy nie wiem jak wy to tam nazywacie ... Strzelam po prostu z Full Auto często i nie gram w to pierwszy raz i umie banie wymierzyć ... Nie mam siły dyskutować z pachołkami typu Richard ... Po prostu napisałem już do H@ I czekamy na jego wypowiedź i proszę nie zamykać mi tematu bo zrobiliście to już 2 razy ...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odpowiedź masz w poprzednich tematach , za kolejne teamty otwierane bedziesz nagradzany . 

 

zamkniety temat zostal wlaśnie podstawą aby H@ sie wypowiedziało , nie potrzebnie tworzysz nowy ten ten uwazam za zamkniety bo jest niezbedny . 

 

pozdrawiam .

 

i czekaj cierpliwie na odpowiedz jak uwazasz sie za czystego gracza. 

 

temat zamykam aby nikt inny sie nie wypowiadał wiecej i czekamy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty kolego nie bądź taki pewny siebie bo mam gdzieś takich ludzi, którzy nazywają moją ekipę pachołkami. Zgłoś się do mnie na pw a ja przygotuję co masz zrobić by uzyskać UB

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...