Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban w ramach czystej zlosliwosci mocno niekompetentnej adminis...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: juve

Godzina, data zdarzenia: 21:46

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:13947247

Uzasadnienie: Jezeli 5 wiadomosci przez 10 minut gry na serwerze jest spamem to ban jest zasadny. W przeciwnym wypadku ban jest zwykla zlosliwoscia mocno niekompetentej administratorki.

Wczoraj dostalem od niej ssy, oczywiscie byly czyste, poprzedzila je cwaniackim "orientuj sie" a byly jak mniemam objawem niekompetencji i/lub czysta zlosliwoscia bo wczesniej zwracalem jej kilkukrotnie uwage, ze nie robi sobie nic z wyzwisk i przeklenstw ktore sypia jej koledzy (m.in. What u Gonna do, ktory micka wylacza tylko w momencie gdy wychodzi z serwera, w slowach tez nie przebiera). W dniu dzisiejszym po wejsciu kulturalnie na u@ napisalem, zeby na przyszlosc darowala sobie komentarze "orientuj sie" jak nie ma pewnosci czy cokolwiek "mam" bo troszke sie kompromituje. Dostalem odpowiedz na hudzie (a jakze, co sie bedzie dziewczyna przejmowala ze troche ekrany graczom zasmieca). Mniejsza o to, zwrocile uwage ze HUD to nie miejsce na to. Zapytalem czy wie co to  jest psay. W odpowiedz dostalem bana za "prowokacje i spam na U@".

 

Podsumuje calosc: dziecinada. 

Do tej pory olewalem rozne dziwne akcje adminow na serwerze, w tym miedzy innymi Bonusa. Jak widac trzeba chyba troche Wam sie dobrac do tylka bo admin to nie przywilej banowania niewygodnych/lepszych graczy i posiadania VIPa tylko obowiazek pilnowania graczy na serwerze. Wszystkich, bez taryfy ulgowej dla znajomych/kolegow/kolezanek. Przyzwalacie na chamskie odzywki, przeklenstwa, ciagle wyzwiska. Ba, sa admini, ktorzy przerzucaja swoich znajomych wbrew PTB i potem raszuja w CT slabszych graczy z TT. 


Zenada.



PS. Oczywiscie prosilbym o sprawdzenie logow, wszakze ja tam prowokacji nie widze a spam jak juz wyzej napisalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


slowo "orientuj sie " wgrane jest standardowo na serwerze wiec to jest nie sluszne określenie cwaniactwa . w tym momencie ty prowokujesz ... z tym przesadziles . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie czytam co tam napisałeś bo szkoda mojego czasu. http://multi-head.pl/topic/58989-ub/ Pierwszy komentarz po wstawieniu ssów. Mam prawo zrobić je każdemu kogo podejrzewam o czity i nie oznacza to, że jetem złosliwa. Gdyby tak było miałabym conajmniej 20 skarg dziennie. Po drugie zaraz moge Ci te Twoje " 10 min" na serwerze pokazać na demku. Po 3  http://www13.zippyshare.com/v/mDn90jiQ/file.html  &  http://www82.zippyshare.com/v/2TKv5mEn/file.html. Tyle ode mnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nawet nie czytam co tam napisałeś bo szkoda mojego czasu. http://multi-head.pl/topic/58989-ub/ Pierwszy komentarz po wstawieniu ssów. Mam prawo zrobić je każdemu kogo podejrzewam o czity i nie oznacza to, że jetem złosliwa. Gdyby tak było miałabym conajmniej 20 skarg dziennie. Po drugie zaraz moge Ci te Twoje " 10 min" na serwerze pokazać na demku. Po 3   http://www13.zippyshare.com/v/mDn90jiQ/file.html  &   http://www82.zippyshare.com/v/2TKv5mEn/file.html . Tyle ode mnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie no mamy niezly kabaret. Czekam na wypowiedz H@ serwera czy tez kogos wyzej bo nawet nie chce wchodzic w dyskusje. Wszak jakims zartem jest, ze to co napisalem na serwerze bylo prowokacja admina i/lub spamem. 

 

 

 

"

 

Pierwszy komentarz po wstawieniu ssów. Mam prawo zrobić je każdemu kogo podejrzewam o czity i nie oznacza to, że jetem złosliwa

 

 

"

 

Rozumiem, ze bana dostalem za ten komentarz? :) No bo tak logika podpowiada, wszak to Twoj glowny argument. 

 

Straszna dziecinada. Odgrywac sie na kims walac screeny bez powodu bo zwrocil uwage, ze zle wykonujesz swoja . Potem banowac go na serwerze bo wytknal to na forum przy wrzucaniu screenow. Masakra, myslalem, ze gram z doroslymi ludzmi. Nawet nie probuj zaslaniac sie tym, ze faktycznie podejrzewalas mnie o haxy bo to bedzie naprawde slabe :). Zreszta my tu nie o screenach tylko o "prowokacji". Dla mnie sprawa dla Macierewicza i spolki. :)))

 

 

 

 

 

@happy 

 

Ty tak na powaznie? Kosmos jakis. Jest jakas granica bronienia swoich.

 

 

 

 

 

 

 

slowo "orientuj sie " wgrane jest standardowo na serwerze wiec to jest nie sluszne określenie cwaniactwa

Nie musze/musialem tego wiedziec. Ja ere amxowych pluginow zakonczylem kilka lat temu wiec nie jestem na biezaco. 

 

Nie zmienia to jednak faktu iz prowokacji dalej nie widze. Wyciagne szklana kule i poszukam, moze ona cos mi podpowie :)).

 

 

 

 

 

w tym momencie ty prowokujesz ... z tym przesadziles 

Mam wrazenie, ze musielibysmy rozpoczac rozmowe od lekcji jezyka polskiego pod tytulem "co oznacza wyraz prowokacja".

 

 

 

Biorac pod uwage powod bana i jego dlugosc. Jakbym czarnej napisal "kur. mac dlaczego dalas mi screeny" to dostalbym pewnie perma :).

 

No nic, czekam na wypowiedz H@. Screeny juz z logami ma :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Odniosę się do samego gracza, który wniósł skargę... A więc sam święty nie jesteś, niejednokrotnie była sytuacja gdy sam nadużywałeś mikro mówiąc to i owo, ale to nieistotne... Bardziej chodzi mi o fakt, gdy groziłeś innemu graczowi (What u gonna do) banami za mikro, ssy, które rzekomo miałeś mu sam dać mimo, iż nie jesteś adminem. Co do sytuacji ze screenami, też nieraz nie byłem pewien Twojej gry, więc wydaje mi się, że to co zrobiła Czarna było raczej spowodowane podejrzeniami, niż złośliwością.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban był trochę za długi więc skróciłem go do 30 minut a co do sytuacji sam bym Ci dał bana za takie docinki bo nie musisz się czepiać admina, że zrobił Ci ss bo ma do tego prawo i może Ci ich zrobić i z 3 razy jak będzie miał wątpliwość. Temat uważam za zamknięty 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...