Skocz do zawartości
gruby512

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie by LubieWDupe ;3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LubieWDupe ;3

Wiek:15

Doświadczenie (w byciu adminem): Nie byłem nigdy adminem ze względu na Wiek ale uważam ,że można zrobić wyjątek w tej sprawie i dać mi szanse (Próbny admin)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5 dopiero sie ucze

Staż w CS-sie: Gram pare lat na codach, nie liczę

Steam / NonSteam: Posiadam steama ale nie używam go do CS'a, Preferuje Non Steama ze względu na swoje bronie

Dlaczego Ty: bo chce pomagać innym adminą i chce sie uczyć, chce się przydać, Często admini są aktywni ale często gram gdy nie ma kogoś albo 30-1h serwer nie pilnowany to akurat bym się przydał, nie mam doświadczenia ale czy Wy kiedyś zaczynaliście? Też od zera, prawda? Komend poczytałem, na różnych forach tematy dla świeżych adminów, Chciałbym spróbować o ile to nie problem, jeśli po prostu stwierdzicie ,że nienadaje się to zrezygnujecie, ale chciałbym byście dali mi szanse, chociażby próbny, Nie zgłaszam na u@ ,ponieważ często są admini i robią to szybko, piszę na u@ o cheaterach gdy z deada widzę i go sprawdzę a nie napiszę bo mnie deadnął, Często współpracuje z Hackedem ,ponieważ aktywnie jest na facebooku oraz GG i gdy nie ma admina to wchodzi i pomoże za co mu dziękuje Dodam jeszcze ,że na serwerze znam wielu ludzi i problemów z znajomością nie mam, admini jedynie nie wiem co o Mnie myślą ale problemów ze mną nie mieli. Raz ban za TXT dostałem ale się nauczyłem. Więcej dowiem się od Was podspodem, Dziękuje

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: kilka godzin, zależy (Szkoła i te sprawy)

Kontakt:

GG:53231092

-Forum

-Facebook

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/LubieWDupe%20%3B3/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja ogólnie spróbowałbym czy ogarnia, Co prawda nie miał nigdy admina ale próbnego na 2 tygodnie? Sivy dostał próbe może i ten by dostał.

 

 

-Podanie widzę nienapisane na odp... jak w niektórych przypadkach

 

-Napisał co robi źle, co zmieni, bany jakie dostał

 

-problemów z nim nie ma

 

-Przyznał się do u@ ,że nie zgłasza ale ma racje, admini często ogarniają a u@ ludzie piszą rzadko bo nie ma kogo ogarniać.

 

 

Po za tym zauważył bym na Jego wiek, Ma 15 lat a zazwyczaj jak tacy dostają to w 80% są aktywni, chcą udowodnić ,że są coś warci, uczą się adminowania itp, Nwm, byłbym za sprawdzeniem go przez 2 tygodnie, Jak nawali to trudno ale może akurat będzie jednym z lepszych na serwerze.

 

Jak zaczynałem karierę to z rekrutowaliśmy do składu adminów na innej sieci gościa ,który miał 14 lat (z Niemiec) ale Polak, Okazało się ,że był 2 najlepszym adminem na sieci, Był pełen pomysłów i zapału. Ogarnięty. Nie wiem jak w tym przypadku ale skoro skład adminów się kruszy to może by rekrutować na próbę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja tam widziałem Tego kolege kilka razy 

 

Godzinki - napykał ich troche :D

 

Kultura- widzialem raz czy dwa jak wykazał lekki brak kulturki :) 

 

i zgadzam sie z kolegą ,,By HackeD''

 

Gdyby to ode mnie zależało  to bym się zawahał    Ale od tego sa inni :D

 

 Taka moja skromna opinia :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...