Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Nieuczciwa rywalizacja - czitowanie, reklamowanie itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam,

 

 

 

Jestem Head Adminem sieci CsTopek.pl i przybywam tutaj z pytaniem - co Was skłoniło do tak nieuczciwej rywalizacji, że na naszych serwerach non stop odnotowujemy masowy spam prawdopodobnie ze strony tutejszych użytkowników bądź administracji. Codziennie na naszych serwerach banujemy kilkunastu ludzi, którzy wchodzą, czitują i spamują adresami IP waszych serwerów, nie wydaje mi się aby to był przypadek bo raczej mało kto reklamuje kogoś w tak nachalny i upierdliwy sposób bezinteresownie. Podobną sytuacje mieliśmy dość niedawno z siecią csowicze.pl, jednak tamtejsza administracja zapanowała nad sytuacją, a nawet zebrała się na oficjalne przeprosiny i spór został zażegnany polubownie, mam nadzieje, że i w tym przypadku będzie podobnie. Niżej zamieszczam link do naszego AMXBans'a.

 

 

 

 

 

michal95nh.unixstorm.org/bany/ban_list.php

 

 

 

 

 

P.S.

 

 

 

Ciekawy event Q&A, mamy podobny ;)

 

 

 

 

 

Liczę na zainteresowanie ze strony administracji i na rzeczową dyskusje, wiem, że łatwiej jest temat posłać do kosza, ale może jednak znajdziecie odrobinę odwagi.

 

 

 

 

 

Link, adresy stron podane przeze mnie w tym temacie nie mają charakteru reklamy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odwagi nam nie brakuje, chętnie z Tobą podyskutujemy. Reklamy zawsze były i zawsze będą. Intensywność ich jest zależna od wielkości sieci. Porozmawiam o tym z @aquax'em i myślę, że dojdziemy do porozumienia. Wszelkie pytania proszę na PW bądź zapraszam na ts3 (ts3.multi-head.pl) i jestem w stanie udzielić wszelakiej pomocy. Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...