Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> ab na legendary cod 45k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Twój nick podczas gry: P@cia

 

Godzina, data zdarzenia: 24.03.15  wieczór

 

Mapa: de_westwoodbig 

 

STEAM_ID / IP: 109.197.174.104

 

Uzasadnienie:Dostałam ab. Nie miałam wczesniej innego bana ani nic w tym stylu (nawet vip'a kupilam) i szczerze nwm o co chodzi. Możliwe, że to przez to, że od wczoraj mialam problem i nie moglam wejsc na polowe moich ulubionych serwerów ( pytalam na shoutbox ale bez skutku). Wyswietlalo mi blad warning: connection problem zaraz po tym jak weszlam na serwer ( czasem nawet wejsc sie nie dalo bo pisalo ze serwer wylaczony) Usunęłam wiec mojego starego cs'a i pobralam nowego, wpisalam hasło na nick, ale nie moglam wejsc na ten serwer bo nie bylo jakichs modeli i itp, wiec wyciagnelam z kosza starego csa. Wszystko chodzilo ale pomylilam sie pare razy w konsoli wpisujac haslo ,wiec zmienilam nick i sprawdzilam czy dziala wszystko no i bylo git, wiec poprobowalam jeszcze z tym haslem no i sie udalo. Grałam z 5, góra 10 min i dostalam ab. O co chodzi ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to nie wiem na co ja wtedy w bansie patrzyłem i co w końcu wpisałem bo sprawdzałem i widziałem kilka aktywnych banów co sie okazuje jest 1 ban za ssy z 18 marca ale już wygasł.Chyba się po jakieś okulary przejde bo nie wiem na co ja wtedy patrzyłem.P@cia przepraszam za bana a moderatorów prosze o ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...