Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Brak godzin, nim zamkniecie przeczytajcie...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CipiS

 

Wiek: 24

 

Doświadczenie (w byciu adminem):

 

  • były mod na soplicy
  • były opiekun na soplicy
  • były właściciel innej sieci (@Danke:* zna i potwierdzi)
  • były H@ jeszcze innej sieci
  • był admin na kilku większych sieciach

Także, nie bawię się nigdy w jakieś pierdoły... Znam się na rzeczy, umiem wyłapać cheata, do tego rozpisać wrzucić na jakieś ac itd ;) Umiem poprawnie interpretować regulaminy... Staram się zawsze podchodzić żartem do sytuacji na serwerze, nie wolno zaostrzać spin wywyższaniem się rangą admina... Co jeszcze... Chyba to tyle...

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 (edycja pluginów również)

 

Staż w CS-sie: 8-9 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: A dlaczego nie? Bo nie mam godzin? Nie będę nabijał ich na siłe... W czasie adminowania mogę nabić i to sporo ponad to... A dlaczego ja? Bo znam się na robocie? Bo umiem dogadać się z graczmi, adminami i tymi nad nami:P Mam mase pomysłów. Chociaż akurat DM jest zrobiony idealnie. Prócz tych badziewnych podwójnych pistolsów które denerwują -.-

 

A ja dlatego, że nie ma adminów (przepraszam, jest ich praktycznie 2 których widać :diablo: )

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Siedze przed kompem czasem i po 5-6h... Nie gram bo są cheaty i nie ma adminów.

 

Kontakt:  GG:1466231 PW ;) Steam na życzenie podam :P

 

 

Coś od siebie: Nie zryzygnowałem bo sieci mi się nudzą... Boli to, że niektórzy na sieci chcą zarobić :) Stąd zmiany sieci :)

 

 

________________________

 

 

Godzina 15:46 chce pograć ale masa odpałów i nie tylko... Dlaczego powinienem być adminem? Choćby dlatego, żeby takie sytuacje jak na ss od razu konczyć...

 

 

Cheat->Reklama->Cheat... Ileż można wołać adminów przez sb? Dziś jedynie co sie pofatygował

KMf2rZh.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Byłbym skłonny dać ci tak bo to co się dzieje na serwie bez admina to totalna porażka, jednakże widząc ile czasu poświęciłeś na serwer... rewelacji nie ma. Jakbyś miał przegrane 20+- może byś dostał na czas próbny. Niektórych zasad trzeba się trzymać, jestem na nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Reklamujesz inną sieć

 

2.Nie widze linku do GT 

 

3.Mało cie widziałem na serwerze

 

 

 

No ale twoje podanie mnie jakoś przekonuje ale musisz nadrobić aktywność

 

Masz moje Małe tak. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

1.Reklamujesz inną sieć  - Ziomeczku takie gunwa? Tu nie ma co reklamowac -.- Hajsy we łbach a nie dobro graczy....

 

3.Mało cie widziałem na serwerze - gram w godzinach porannych :) Bardzo porannych :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE !

 

Coś ty z podania zrobił ?

 

Spinasz się o negatywne wypowiedzi

 

Link z GT gdzie ?

 

Reklam nie bedzie ciągle ...

 

Kiedy Ty grałeś na serwerze w mojej obesności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brakuje Ci wiele godzin do wymaganych 30- taktujmy rzecz poważnie i trzymajmy się regulaminu.

 

 

Jednak Twoje podanie spodobało mi się, nie jest pisane na "odwal się" i widać, że Ci zależy, dlatego też nie odrzucam podania, a chwilowo je zamknę.

 

 

Gdy dobijesz godzinki zgłoś się do mnie na PW lub do innego Moderatora z prośbą o otwarcie tematu.

 

 

 

 

//

 

 

Godzinki dobite (mając premium graczowi przysługuje -10 godzin przy rekrutacji na Admina).

 

 

Otwieram podanie i zapraszam do wypowiedzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś ty chłopie zrobił z podaniem.... podanie to podanie a nie jakieś wytykanie błędów..

 

Nawet nie podałeś linku do GT ponadto reklamujesz inne sieci. Nie widuję cię na serwerze.

 

Jestem na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro widze bledy to je wytykam :) Taka natura wredna... 

 

 

 

Nie widzisz, bo gram z rana i po nocach :) |

 

Wtedy gdy Cie nie ma. Nie moj problem:P

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

 

 

**Staż.

 

**Wiek.

 

**Doświadczenie.

 

**Znajomość AMX.

 

**Podanie jest napisane schludnie.

 

 

 

*Czepiacie się starego konia(bez obrazy) o to, że napisał podanie gdzie wytyka błędy, które dostrzega i chce z nimi zrobić porządek, ale wy i tak będziecie mieli o to wielki problem i żal, bez sensu ;o.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...