Skocz do zawartości
Keep calm and Follow me

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> FILO - chyba przerost ambicji

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: przed chwila

 

Nick admina/gracza, który zawinił: FILO

 

Dowody: wyciag z konsoli - jak bedzie trzeba hltv

 

Świadkowie: podam nicki jak wejdzie hltv

 

Uzasadnienie:   Gralem ninja - FILO bardzo nie lubi - mialem perk teleport grajac w tt mialem pake chcac szybko podlozyc ja teleportowalem sie na bs jednak zlapalo mi teksture za bs'em (sciane) i nie moglem nic zrobic. Filo zabil mnie granatem po czym ban na 30 minut. to jest troche przesada. to nie sa tekstury tylko blad perku. Specjalnie w sciane nie wpadlem przecierz, ale sa ludzie, admini i ... FILO. Dodam ze gralem z tym perkiem od poczatku i to bylo pierwsze takie zlapanie sciany i od razu ban.

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina FILO. 

[AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 2 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Pierwszy Kanonier! 

[AMXBans] Powod : ' txt ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1141276226 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 89.65.170.148 ' 

[AMXBans] =======================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna bezsensowna skarga to przedstawiam dowody ktore stwierdzaja jedno znacznie ze byles na txt ... http://www.speedyshare.com/fTb3N/2015-03-22-00010.jpg dodam ze bugowanie perku to takze ban 30 min wiec twoja skarga po raz kolejny jest bezpodstawna i prosil bym moderatora o punkt ostrzezenia na forum dla tego gracza bo juz po raz kolejny bez podstawnie pisze skarge :) dziekuje tyle odemnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czytaj ze zrozumieniem, nie bylem na txt tylko teleport zamiast postawic mnie przy scianie zbugowal mnie w sciane. I to nie jest specjalne bugowanie perku lecz blad techniczny. Wiec jest sens, mogles mi napisac albo poczekac czy robie to specjalnie. Dzisiaj gosc obrazil jednego z graczy ten poprosil ciebie o bana dla delikwenta i co mu odpowiedziales? ostrzegam. 

 

 

 

Wiec lepiej jest napisac na kogos ty ku*wo czy pedale nizeli uzyc perku? czlowieku ogarnij sie bo w ch*ja lecisz. 

 

 

 

kazdy wie ze czasami teleport lapie teksture mapy i nic sie nie da zrobic (kill w konsoli tez nie dziala) wiec to nie jest wina gracza . Ale wiadomo - boli smierc od noza :) grajac ninja nikt nie chce utknac w scianie . Niestety hltv nie dziala wiec i tak zamkna bez pkt dla Ciebie i dalej bedziesz robil co ci sie zywnie podoba na serwie pozdrawiam ogarnietego FILa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogarnij kolego slownictwo dostales bana za zlamanie regulaminu widocznie nie umiesz przelykac tego co zrobiles zle zreszta nie jeden gracz mowi ze calyc zas lamiesz regulamin jak nie ma zadnego admina ... a za twoje ciagle bezpodstawne skargi apeluje po raz kolejny do moderatora o ukaranie gracza punktem ostrzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak moglem zlamac regulamin? ktory pkt zlamalem? bo nie bylem na txt tylko siedzialem W scianie. i to na dosyc niskiej wysokosci. To ty interpretujesz regulamin na swoj sposob. za obraze ostrzezenia a za uzycie TP ban - czlowieku jestes co najmniej nie odpowiedni na to stanowisko - mam gdzies ile czasu jestes na MH i ilu kolegow masz - wszystko robisz pod siebie - bo ninja cie karam to ban za uzycie teleportu. smieszny jestes i tyle. Dajesz vote na zmiane mapy bo ci sie nie podoba - kampisz caly czas. Albo masz wyzej kolegow albo po prostu jestes nie madry.

 

 

 

Porsze Opiekuna o wypowiedz w temacie - czy to sluszny ban jest , za uzycie teleportu ? przeciez po to jest zeby sie teleportowac - a nigdy nie wiadomo kiedy zlapie sciane a kiedy postawi normalnie przed. Ale ban za jeden raz? no przesada. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na zdjeciu widac gdzie siedziales bo lezy tam paka :) zlamales regulamin siedzac na txt i bugujac perk dobra tyle odemnie niechce mi sie kolejny raz dyskutowac z toba w tej bezsensownej skardze :) i przestan mnie obrazac za samo to co piszesz powinienes dostac ostrzezenie ... ahah i nie karasz mnie zadna ninja haha skad ty to bierzesz? zobacz moje a swoje staty haha

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

czytaj ze zrozumieniem, nie bylem na txt tylko teleport zamiast postawic mnie przy scianie zbugowal mnie w sciane. I to nie jest specjalne bugowanie perku lecz blad techniczny. Wiec jest sens, mogles mi napisac albo poczekac czy robie to specjalnie. Dzisiaj gosc obrazil jednego z graczy ten poprosil ciebie o bana dla delikwenta i co mu odpowiedziales? ostrzegam. 

 

 

 

Wiec lepiej jest napisac na kogos ty ku*wo czy pedale nizeli uzyc perku? czlowieku ogarnij sie bo w ch*ja lecisz. 

 

 

 

kazdy wie ze czasami teleport lapie teksture mapy i nic sie nie da zrobic (kill w konsoli tez nie dziala) wiec to nie jest wina gracza . Ale wiadomo - boli smierc od noza :) grajac ninja nikt nie chce utknac w scianie . Niestety hltv nie dziala wiec i tak zamkna bez pkt dla Ciebie i dalej bedziesz robil co ci sie zywnie podoba na serwie pozdrawiam ogarnietego FILa

 

 

 

 

Przepraszam, że się mieszam w tą sprawę, ale tym graczem byłem ja. Tak, zgadza się, typ mnie mieszał z błotem, a admin odpisał "ostrzegam" po czym to dziecko zaczęło mnie przepraszać. FILO nie jednokrotnie przeklina przez mikro (bo przecież na hltv, nie słychać graczy), gra pod siebie (kampi na respie, etc.). Wg. mnie admin powinien zachować resztki godności i dawać przykład innym graczom. A nie "Ku*wa kto mnie bloknął". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hahah  widze ze sobie konto zalozyles 2 :D i wypisujesz takie glupoty  haha dobre naprwde bardzo dobre :D poraz kolejny mam z ciebie zwale ahha co ty wymyslasz gosciu :D i myslisz ze nikt nie wie ze to ty?:D a takiego goscia o takim nicku jak tu masz napsiany to jeszcze nie widzialem na serwerze :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez HLTV ta sprawa nigdy nie będzie w 100 % jasna .Nie raz było pisane żeby nie banować za przypadkowe wbicie się w ścianę gracza na perku teleport ,chyba ze robi to specjalnie i notorycznie  lub teleportuje się na txt.Do końca nie wiemy gdzie teleportował się gracz  bo niema na to jasnych dowodów .Jeżeli przyjmiemy jego stanowisko ze wbił się w ścianę przez przypadek i nie były to txt to ban się nie należał ,lecz jeśli przyjmiemy stanowisko FILO

  ze gracz celowo  teleportował  się w txt tak ja pokazuje to przedstawiony ss  to ban jak najbardziej słuszny .Panowie widzę pomiędzy wami spięcia już od dłuższego czasu ,myślę ze rozmowa na pw i wygarniecie sobie tego co wam nie pasuje pomogłoby trochę ostudzić wasze relacje ,bo czasami zachowujesz się jak dziecko .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...