Skocz do zawartości
brOOk3n

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problemy ze zrzutami ekranu [Steam]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, mianowicie chodzi o to, że gdy chcę w grze zrobić zrzut ekranu, klikam F12, ss'y pokazuje mi się że zrobione, lecz wychodzą całe czarne. Proszę o pomoc, ten problem występuje na steam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie o to chodzi, że nie, wpisuje "zrzuty ekranu wychodzą czarne", to mi wyskakują tematy o cziterach, którzy zamiast ss wrzucają czarne screeny, nic o moim problemie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Windows 7 32 bity Home Premium, nie, robię po prostu w grze, gram gram, wciskam f12 i miniatura na dole po prawej pokazuje mi sie, że pomyślnie zrobiono zrzut ekranu, lecz jest on cały czarny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej, sory, że tak długo nie odpowiadałem, lecz miałem problemy z komputerem. Zedytuję i powiem czy to pomogło.

 

 

 

@ Reinstalowałem cs i niestety nie pomogło, lecz zapomniałem dodać ważną rzecz. Zmieniałem system z XP na Win 7, i na win 7 cs nie chciał mi się odpalić, bo jakimś cudem nie można było obsłużyć grafiki OpenGL a każdy wie jak się gra na Software. Poczytałem o tym trochę w internecie i poradzili, żeby zaktualizować sterowniki do karty graficznej. Sterowniki miałem najnowsze, więc postanowiłem, że ściągnę sobie sterowniki od Visty, odziwo cs działał i nadal działam na sterach od visty. Czy te czarne zrzuty ekranu mogą być od złych sterowników? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Okej, sory, że tak długo nie odpowiadałem, lecz miałem problemy z komputerem. Zedytuję i powiem czy to pomogło.

 

 

 

@ Reinstalowałem cs i niestety nie pomogło, lecz zapomniałem dodać ważną rzecz. Zmieniałem system z XP na Win 7, i na win 7 cs nie chciał mi się odpalić, bo jakimś cudem nie można było obsłużyć grafiki OpenGL a każdy wie jak się gra na Software. Poczytałem o tym trochę w internecie i poradzili, żeby zaktualizować sterowniki do karty graficznej. Sterowniki miałem najnowsze, więc postanowiłem, że ściągnę sobie sterowniki od Visty, odziwo cs działał i nadal działam na sterach od visty. Czy te czarne zrzuty ekranu mogą być od złych sterowników? 

 

 

 

 

Mogą być. Ściągnij sobie Virtual Boxa, zrób w nim dysk, a następnie zainstaluj na nim Windowsa 7. Zrób wszystko na tym nowym systemie, tak jakbyś dopiero co kompa sformatował i wtedy odpal na nim CS'a. Jeśli pomoże to znaczy, że coś na twojej głównej instalacji windowsa jest problemem (bo na świeżej instalce w VB działa), jeśli problem będzie tam występował.. To będziemy myśleć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...