Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Rangi Premium (losowanie)


Lesto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak @Procentowy określił w poprzednim temacie:

Administracja zawaliła to niech będzie sprawiedliwie i wcześniejszych losowań nie będzie.

 

Wynika z tego, że za błędy Administracji będą cierpieć gracze, którzy wydali 6zł na rangę.

 

 

Rzeczywiście będzie BARDZO SPRAWIEDLIWIE

jeżeli gracz nie otrzyma usługi, za którą zapłacił tylko dlatego, że "wyżsi" zaniedbali daną sprawę.

 

 

Cierpliwie czekałem na losowanie jednak teraz nie mam zamiaru milczeć. Nie życzę sobie aby przez wasze zaniedbania byłem potraktowany "Tak sprawiedliwie". Tym bardziej, że mam dowody na posiadanie tejże rangi.

 

 

Myślcie sobie co chcecie jednak ja chcę to załatwić w cywilizowany sposób. Jak ludzie. Jeżeli ktoś byłby bardziej upierdliwy to mógłby wam narobić poważnych problemów, ponieważ zapłacił za usługę, której nie otrzymał.

 

 

Macie zamiar zamknąć temat? Proszę bardzo. Napiszę nowy. Nie dam sobie w kaszę dmuchać. Napiszę nowy temat. A jeżeli będę dalej traktowany z góry to podejmę bardziej radykalne środki w tej sprawie. Narazie proszę. To zależy od was co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie administracji, też nie rozumiem wypowiedzi @Procentowy. Ale z tymi "problemami" przesadzasz, 6zł to nie majątek.

 

Siedziałeś miesiąc cicho i nagle robisz awanturę bo nie dostałeś klasy premium czy tam vip`a, którego i tak masz jako admin na serwerze.

 

 

 

Tak czy siak nie rozumiem obu stron.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o to czy coś dostałem czy nie jednak jeśli coś wprowadzają to niech tego się trzymają. Bo jak wstrzymuję się na 2 miechy a ludzie za to płacą to są traktowani jako źródło zarobku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy większej bzdury w wykonaniu Procentowego nigdy wcześniej się nie doczytałem. Nazwałbym to policzkiem w kierunku wszystkich tych, którzy wykupują u nas usługi i nie ma tutaj znaczenia to czy kosztowała ona 3zł, czy 20. Takim postępowaniem raczej sobie nie pomagamy. To, kto miał rangę tydzień, dwa tygodnie temu nie ma najmniejszego znaczenia. Dodanie darmowej rangi każdemu członkowi w ramach rekompensaty byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem, choć sądzę, że i tak spora część klientów mimo tego zrezygnowałaby z dalszego korzystania z usług.

 

 

 

Do administracji - złapcie się za jaja i zacznijcie ze sobą współpracować. Rozmowa, wspólne podejmowanie decyzji - nie widać tego. Ciężko mi uwierzyć w to, co ostatnimi czasy się tutaj wyprawia. Kubeł zimnej wody jest niekiedy wskazany i chyba czas najwyższy go na siebie przyjąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem range premium, nic z niej nie dostałem. Jest to pewien sposób olewania graczy.

 

Zgadzam się z n-tym, zero kontaktu pomiędzy administratorami, a zwykłymi graczami.

 

 

 

Tutaj przydałoby się odświeżyć ekipę, albo inaczej, jak widzisz, potrzebujemy Cię...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Aquax siedzi i zawija w sreberka... Gdzie jest nasz wielki H@ sieci? Mamy tutaj sporą grupę ludzi poszkodowanych, a On olewa sobie sprawę bo zero interwencji z jego strony.  Myślę, że większość użytkowników zakupiła range premium po to, aby np. wygrywać w losowaniach vipy na serwerze lub klasy premium i zaoszczędzić trochę kasy, a tu lipa nic nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jedynie co mogę powiedzieć to przeprosić. Taka sytuacja nie będzie już miała miejsca.

 

Ostatnimi czasy nie miałem czasu zbytnio na poukładanie tego wszystkiego. Zaowocowało to chaosem, który teraz panuje. 

 

Doczekaliśmy się tego, że nawet Super Moderator pisze takie rzeczy jak powyżej. 

 

 

 

Od następnych miesięcy losowanie będzie już normalne. Postaram się zorganizować większą pulę nagród.

 

Wybaczcie, że taka sytuacja nastąpiła.

 

 

 

Zamykam temat. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...