Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanko o Adma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

- Wchodzenie raz dziennie na forum;5 Razy dziennie

- Minimum 16 lat;18

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;40H

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;tak

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;wiem

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;tak jasne

- Minimum 20h przegrane na serwerze;40H

- Obowiązkowo aktywne konto steam;Tak

- Posiadanie mikrofonu;Tak

 

 

 

Nick:Adamek1234

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem):10-10

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9-10

Staż w CS-sie;7lata

Steam / NonSteam:|Steam

Dlaczego Ty:Bo wiem rze so aimy

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2H

Kontakt:GG53371165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum;5 Razy dziennie- Minimum 16 lat;18- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;40H- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;tak- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;wiem- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;tak jasne- Minimum 20h przegrane na serwerze;40H- Obowiązkowo aktywne konto steam;Tak- Posiadanie mikrofonu;TakNick:Adamek1234Wiek:18Doświadczenie (w byciu adminem):10-10Znajomość AMXX (W skali 1-10):9-10Staż w CS-sie;7lataSteam / NonSteam:|SteamDlaczego Ty:Bo wiem rze so aimyCzas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2HKontakt:GG53371165

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Żart z tym podaniem? Nawet godziny nie masz spędzonej na serwerze.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...